Stieraci plagát – 100 vecí ktoré musíte zažiť s deťmi

€9,20 €7,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Ste dobrodruhom, ktorý si rád plní sny? Tak práve pre vás je stieraci plagát so 100 vecami, ktoré musíte zažiť s deťmi. Stieracia mapa vám dá na výber od návštevy maškarného plesu až po jazdu na koni. Vyberte si aktivitu a utekajte ju vyskúšať!

Detailné informácie

Podrobný popis

Stieraci plagát – 100 vecí, ktoré musíte zažiť s deťmi

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-s-detmi (1)Naše stieracie plagáty so zoznamom rôznych tém zobrazujú 100 najčastejších vecí, ktoré si obľúbilo stovky cestovateľov a dobrodruhov pred vami. Tieto krásne plagáty vám umožňujú zoškrábať svoje uplynulé zážitky, aby ste odhalili, čo sa skrýva pod každým políčkom.

100 najlepších vecí, ktoré chcete zažiť

Od hrania ping-pongu, cez výlet loďou, absolvovanie náučného chodníka, až po spoločnú návštevu kina. To všetko a ešte viac môžete zažiť s týmto stieracím plagátom zážitkov a so svojimi deťmi.

Objavte nové obľúbené aktivity

Neviete, kam sa v živote vydať ďalej? Táto stieracia mapa či plagát vás nasmeruje a rozšíri vám obzory. Zaveste ho na stenu a sledujte, ako skúšate nové aktivity, učíte sa nové veci a robíte zo seba lepšieho človeka. Alebo si len tak vychutnajte výzvu s rodinou a deťmi.

100 farebných ikon

Pod zlatou vrstvou odhaľte farebnú postavičku alebo predmet a odlíšte tak svoje uplynulé zážitky od tých budúcich. Plagát 100 veci, ktoré musíte zažiť s deťmi kombinuje originálne ilustrácie, ktoré nikde inde nenájdete.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-s-detmi (3)

Vynikajúca kvalita tlače

S mnohými spokojnými zákazníkmi si môžete byť istí, že vám tento stieraci plagát poskytne najlepšiu možnú kvalitu tlače a prvotriedne zážitky.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-s-detmi (5)

Prémiové balenie v tube

Váš nový plagát príde v tube prémiovej kvality a starostlivo zabalený v ochrannom papieri. Stieraciu mapu či plagát tak môžete rovno darovať svojej rodine alebo priateľom. Ideálny tip na darček na Vianoce, narodeniny, meniny, výročie alebo len tak pre potešenie.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-s-detmi (6)

Špecifikácia

  • 100 stieracích polí
  • Materiál: papier
  • Veľkosť plagátu: 40,5 x 59 cm
  • Veľkosť balenia (tubus): 44 x 5,5 x 5,5 cm

Rám nie je súčasťou balenia.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-s-detmi (2)

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-s-detmi (4)

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.13 kg
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk