Stieraci plagát – 100 vecí ktoré musíte zažiť

Super cena
€8,90 €7,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia

Ste dobrodruhom, ktorý si rád plní sny? Tak práve pre vás je stieraci plagát so 100 vecami, ktoré musíte zažiť. Stieracia mapa vám dá na výber od skoku padákom až po deň bez telefónu. Vyberte si aktivitu a utekajte ju vyskúšať!

Detailné informácie

Podrobný popis

Stieraci plagát – 100 vecí, ktoré musíte zažiť

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit (1)Naše stieracie plagáty so zoznamom rôznych tém zobrazujú 100 najčastejších vecí, ktoré si obľúbilo stovky cestovateľov a dobrodruhov pred vami. Tieto krásne plagáty vám umožňujú zoškrabať svoje uplynulé zážitky, aby ste odhalili, čo sa skrýva pod každým políčkom.

100 najlepších veci, ktoré chcete zažiť

Od skoku padákom, cez deň bez mobilu, let lietadlom, návštevu kina bez sprievodu, naučenie sa hrať na nový hudobný nástroj až po vyskúšanie bláznivej atrakcie. To všetko a ešte viac musíte zažiť s týmto stieracím plagátom zážitkov.

Objavte nové obľúbené aktivity

Neviete, kam sa v živote vydať ďalej? Táto stieracia mapa či plagát vás nasmeruje a rozšíri vám obzory. Zaveste ho na stenu a sledujte, ako skúšate nové aktivity, učíte sa nové veci a robíte zo seba lepšieho človeka. Alebo si len tak urobte výzvu s rodinou a priateľmi.

100 farebných ikon

Pod zlatou vrstvou odhaľte farebnú postavičku alebo predmet a odlíšte tak svoje uplynulé zážitky od tých budúcich. Plagát 100 veci, ktoré musíte zažiť, kombinuje originálne ilustrácie, ktoré nikde inde nenájdete.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit (4)

Vynikajúca kvalita tlače

S mnohými spokojnými zákazníkmi si môžete byť istí, že vám tento stieraci plagát poskytne najlepšiu možnú kvalitu tlače a prvotriedne zážitky.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit (2)

Prémiové balenie v tube

Váš nový plagát príde v tube prémiovej kvality a starostlivo zabalený v ochrannom papieri. Stieraciu mapu či plagát tak môžete rovno darovať svojej rodine alebo priateľom. Ideálny tip na darček na Vianoce, narodeniny, meniny, výročie alebo len tak pre potešenie.

Špecifikácia

  • 100 stieracích polí
  • Materiál: papier
  • Veľkosť plagátu: 40,5 x 59 cm
  • Veľkosť balenia (tubus): 44 x 5,5 x 5,5 cm

Rám nie je súčasťou balenia.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit (3)

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit (5)

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit (1)

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit (3)

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.13 kg

Stieraci plagát – 100 vecí ktoré musíte zažiť

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk