Stieraci plagát – Fitness výzva s 20 cvikmi

Super cena
Značka: B2B
€9,20 €7,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Či už patríte medzi milovníkov športu, alebo túžite po lepšej kondícii a postave, tak potom je táto výzva určená práve vám! Stierací plagát vás motivuje k najlepším výkonom na 20 frontách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stierací plagát – Fitness výzva s 20 cvikmi

Naše stieracie plagáty so zoznamom rôznych tém zostavujú napríklad aj 20 najčastejších vecí, ktoré si obľúbilo stovky fitness nadšencov pred vami. Tieto krásne plagáty vám umožňujú zoškriabať odcvičené cviky, aby ste odhalili, čo sa skrýva pod každým políčkom.

20 najlepších a najefektívnejších cvikov, ktoré musíte zvládnuť

Plagát obsahuje celkom 20 cvikov s ktorými skvele pretiahnete svaly celého tela. Každý cvik navyše obsahuje 5 úrovní, ktoré môžete postupom času navyšovať. Je tiež na vás, ako budete cviky kombinovať. Stierací plagát s originálnou fitness výzvou sa stane vašim parťákom na ceste za lepšou postavou i kondíciou.

Objavte nepoznané cviky

Stierací plagát funguje na zábavnej forme tak, že zakaždým, keď splníte jednu úlohu, môžete si ju na plagáte odškrtnúť zoškrabaním políčka. V prípade cvičenia sa to stane zábavnou motiváciou na dodržiavanie pravidelného cvičenia.

Vynikajúca kvalita tlače

S mnohými spokojnými zákazníkmi si môžete byť istí, že vám tento stierací plagát poskytne najlepšiu možnú kvalitu tlače a prvotriedne zážitky.

Prémiové balenie v tube

Váš nový plagát príde v tube prémiovej kvality a starostlivo zabalenej v ochrannom papieri. Stierací plagát tak môžete rovno darovať svojej rodine alebo priateľom. Ideálny tip na darček na Vianoce, narodeniny, meniny, výročie alebo len tak na potešenie.

Špecifikácia

  • Materiál: lesklý papier
  • Veľkosť: 42 x 59,5 cm
  • Cviky sú uvedené v českom jazyku
  • 20 najlepších cvikov podľa úrovne
  • Netradičný plagát
  • Originálny darček pre milovníkov fitness
  • Cviky na precvičenie celého tela
  • Postupné navyšovanie opakovania a obtiažnosti cvikov
  • Lepšia motivácia k cvičeniu
  • Pre začiatočníkov aj pokročilých športovcov

Rám nie je súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.13 kg

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk