Lifeventure Rýchlosnúca osuška, vzor: mandala

VÝPREDAJ
Značka: Lifeventure
€26,90 €22,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Veľmi ľahká, vysoko absorbčná a rýchloschnúca osuška s antibakteriálnou úpravou od značky Lifeventure disponuje vysoko kvalitným materiálom a atraktívnym dizajnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lifeventure Rýchlosnúca osuška, vzor: mandala

Printed SoftFibre Trek Towel je rýchloschnúci multifunkčný uterák či osuška s antibakteriálnou úpravou. Vysoko absorpčný materiál s vláknami SoftFibre Advance vám na cestách zaručí ten najvyšší komfort. Dokáže absorbovať až 9-násobok svojej hmotnosti a schne 8x rýchlejšie ako bežné uteráky. Antibakteriálna úprava Polygiene® zaručuje čistotu a redukciu nepríjemného zápachu. Ideálna na cesty, šport, treking a vodu.

Vlastnosti

  • Antibakteriálna úprava Polygiene®
  • Veľmi ľahký a kompaktný
  • Vysoká absorbcia vďaka materiálu SoftFibre Advance
  • Absorbuje 9x viac vody, než je jeho hmotnosť
  • Schne 8x rýchlejšie, než štandardné uteráky
  • Potlačené vzory
  • Rozmer: 150 x 90 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Uteráky a osušky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.203 kg

Zakladateľ značky Lifeventure sa vyjadril: "Ako mladý cestovateľ po svete pred 25 rokmi ma nebavilo nosiť príliš veľa vybavenia. Potreboval som ľahkosť, funkčnosť a slobodu, ktorú prináša. Domov som sa vrátil inšpirovaný, aby sa cestovanie stalo pre ostatných lepším zážitkom. produkty predstavovali rad silných, ľahkých cestovných peňaženiek, navrhnutých tak, aby sa do nich vošlo viac peňazí, pasov a palubných lístkov. Tieto pôvodné ambície sú stelesnené vo všetkých cestovných doplnkoch, ktoré vyvíjame - sloboda cítiť sa nažive, sebavedome prežívať svoje dobrodružstvá, ľahko šliapnuť na planétu a nasávať svet inšpirácie okolo seba, nech ste kdekoľvek." Výrobky Lifeventure sú navrhnuté a vyvinuté s použitím špičkových materiálov a techník. Každý dizajn bol dôkladne zvážený, aby vám mohol dať to najlepšie zo životných dobrodružstiev, bez ohľadu na to, aké sú veľké alebo malé. Poskytuje vám slobodu a istotu dobrodružného života s výnimočnými produktmi pre cestovanie a vonku.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk