Banat cestovná zubná kefka, rôzne farby

Tip Super cena
Značka: Banat
€2 €1,67 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Pri cestovaní s príručnou batožinou si človek šetrí každý centimeter miesta a vždy sa snaží so sebou voziť tie najskladnejšie veci. Jedna z nich je aj cestovná zubná kefka. Preto je ideálne cestovné balenie, ktoré obsahuje skladaciu zubnú kefku na cesty ako stvorené.

Detailné informácie

Podrobný popis

Banat cestovná zubná kefka, rôzne farby

Aby ste na svojich cestách neťahali zbytočnosti a mohli cestovať tzv. pod 7 kíl, snažíte sa baliť tak, aby ste vylúčili každú nadbytočnosť. Bez niektorých vecí sa skrátka ale nezaobýdete. Jednou z nich je aj kefka na zuby. Preto vám ponúkame aj cestovné balenie od značky Banat, ktoré obsahuje cestovnú skladaciu kefku. Sadu na svojich cestách využije naozaj každý cestovateľ.

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg
Položka bola vypredaná…

Banat, založená v roku 1947, vyrába a vyváža vysoko kvalitný sortiment na ústnu hygienu, osobnú starostlivosť a výrobky pre starostlivosť o domácnosť. Know-how a skúsenosti v 40 rôznych krajinách, ktoré slúžia zákazníkom tým najefektívnejším možným spôsobom. Všetky komponenty sú využívané výrobnými procesmi v súlade striktne súčasných ekologických a hygienických predpisov, a sú vyrábané s európskymi štandardnými strojmi a surovinami.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk