SOFTdent Zubná kefka Soft, 4380

BLACK FRIDAY
Neohodnotené
Značka: SOFTdent
€2,90 –34 %
softdent zubni kartacek soft 4380
€2,90 –34 % €1,90 €1,60 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
9.12.2022
Možnosti doručenia

Myslite ekologicky a vybavte sa zubnou kefkou, ktorej rukoväť je vyrobená z cédrového dreva. Eliminujete tak spotrebu plastov.

Detailné informácie

Podrobný popis

SOFTdent Zubná kefka Soft, 4380

Zubná kefka SOFTdent je modernou voľbou pre mužov, ženy aj deti, ktorí dbajú na životné prostredie a hygienu. Rukoväť vyrobená z cédrového dreva je biologicky nezávadná, ľahká a priateľská aj pre vašu pokožku. Mäkké štetiny neobsahujú BPA, pretože sú vyrobené z recyklovateľného materiálu. Sú tak príjemné pre zuby aj ďasná všetkých vekových skupín.

Značka SOFTdent dbá na používanie najkvalitnejších prírodne odbúrateľných materiálov. Tato zubná kefka neobsahuje žiadne chemikálie a pridané látky obsahujúce bežné plasty. Znižuje tak produkciu skleníkových plynov ako je CO2. Zároveň tak spĺňa všetky európske a svetové normy a nariadenia pre zdravotnú nezávadnosť.

Šetrné pre životné prostredie

Tieto zubné kefky SOFTdent sú skvelou voľbou, ak vám záleží na udržaní našej planéty zelenej.

Príjemná tvrdosť štetín

Štetiny zubnej kefky sú mäkké a bez obsahu BPA. Sú vyrobené z vysoko kvalitného nylónu. Zároveň rukoväť je vyrobená z cédrového dreva, díky čomu je 100 % biologicky nezávadná.

Špecifikácia

Farba: modrá, oranžová, sivá

Tvrdosť kefky: Soft 4380

Materiál: rukoväť s cédrového dreva, bez obsahu plastov

Zloženie: cédrové drevo, polypropylén, nylon

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.021 kg

Myšlienka vytvoriť modernú a vysoko kvalitnú značku v oblasti „ORAL CARE“ sa datuje k začiatku roku 2010. Pri jej zrode stáli skúsení odborníci v odbore stomatológie a starostlivosti o ústnu dutinu z Českej republiky a Spolkovej republiky Nemecko. Vytvára pre vás to najlepšie a najšetrnejšie pre vaše zdravie a ústnu hygienu. Prostriedky rady SOFTdent® sú výnimočné v ergonómii tvarov, využití špeciálnych materiálov a vlákien tretieho tisícročia.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk