Náhradné stránky pre Vintage fotoalbum, 30 ks

Značka: Vintage
€13,90 €11,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Náhradné stránky pre fotoalbum a uchovanie pamiatok z dovolenky alebo spomienok na rodinné stretnutia. Vintage album na fotky v koži je ideálny ako pre klasické fotky, tak aj fotky z polaroidu či instax.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradné stránky pre Vintage fotoalbum, 30 ks

nahradni-stránky-fotoalbum-vintage-30-ksAlbum na fotky je dnes obľúbeným miestom, ktoré zmrazí vaše šťastné a veselé okamihy. Vybavte sa ďalšími 30 stránkami, pretože váš fotoalbum ich znesie viac ako si myslíte.

Album na fotografie ako ideálny darček

Fotoalbum, ku ktorému si môžete dokúpiť aj tieto stránky je skvelý darček pre vašich členov rodiny alebo priateľov hneď k niekoľkým sviatkom. Album na fotky využijete na Valentína, deň matiek, narodeniny, zasnúbenie, svadbu, sviatok, výročie, krst, promócie alebo aj ako pekný vianočný darček.

Kvalitný tvrdý papier s výstužou

Papier je tvrdšieho charakteru, vďaka čomu ochráni všetky vaše spomienky a zachováva zároveň retro štýl albumu.

Jedinečný dizajn

Unikátny vzhľad fotoalbumu dotvára prívesok a lanko, ktorým si môžete svoj fotoalbum zároveň zapečatiť. Ako lanko využijete už necháme na vás.

Jednoduché odobratie a pridanie stránky

Zakladač z nerezovej ocele umožňuje ľahké vybratie alebo pridanie stránok, keď stránka nie je potrebná alebo potrebujete pridať viac stránok, ako je pôvodných 30 ks. Dobre rezané stránky majú dobrú tvrdosť a sú hladké. Môžete na nich umiestniť mnoho fotografií, šablón na scrapbooking, popisky alebo nálepky.

Ideálna veľkosť a obsah

Stránky sú vo veľkosti 18 x 26 cm (veľkosť medzi A5 a A4) s počtom v balení 30 ks. Farba je čierna. V tejto veľkosti fotoalbumu môžete uchovať viac ako 100 kusov fotografií s ponechaním priestoru na písanie.

vintage-fotoalbum--kuze--klasicke-fotky--polaroid--instax-9

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné denníky, zápisníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.345 kg
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk