Stieracie karty 600 miest a atrakcií Európy

Značka: Salouza
€28,50 €23,75 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Cestujte. Zaznamenávajte. Stierajte. Už nemusíte ťažko spomínať, čo ste zažili a kde ste boli. S týmito kartami s mestami Európy budete mať všetko na jednom mieste.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stieracie karty 600 miest a atrakcií Európy

60 kariet s hlavnými mestami Európy. Nestrácajte čas premýšľaním o tom, ktoré mesto navštíviť alebo čo robiť. Získajte karty a objavte zaujímavosti aj miesta, ktoré vás možno ani nenapadli.

Originálne stieracie karty vám pomôžu zdokumentovať vaše cesty a uchovať dôležité spomienky z ciest. Tieto karty obsahujú 60 miest, pričom každé z miest obsahuje ďalších 10 miest a atrakcií, ktoré nemôžete vo vybranom meste vynechať. Je to skutočne ideálny cestovný doplnok pre tých, ktorí vždy túžia navštíviť nové vzrušujúce miesta a zároveň spomínať na svoje cesty nepretržite.

600 jedinečných miest

Okrem 60 miest nájdete medzi stieracími kartami aj 600 unikátnych miest a atrakcií, ktoré môžete v danom meste navštíviť. Inšpirácie budete mať na rozdávanie. Postupne si tak môžete zotrieť jednotlivé miesta a atrakcie, ktoré navštívite. Následne si môžete kartičky vystaviť a pochváliť sa pred svojimi priateľmi.

Praktické rozmery

Tieto praktické kartičky majú rozmer klasickej pohľadnice. Sú tak ideálne na vloženie do kabelky alebo batohu. Hodia sa tak presne na vaše cesty po celej Európe.

Jedinečný darček pre cestovateľov a dobrodruhov

Originálne stieracie kartičky sú dokonalým darčekom pre každého, kto má zmysel pre dobrodružstvo. Vaše deti, rodičia, partner alebo partnerka budú mať dokonalú príležitosť zaznamenať si svoje plánované alebo minulé cesty.

Špecifikácia

  • 600 miest a atrakcií, ktoré musíte vidieť,
  • zoznam miest Európy, ktoré musíte vidieť,
  • jedinečný darček pre cestovateľov,
  • stierajte akoukoľvek mincou.

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné denníky, zápisníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.36 kg

Litovská spoločnosť Salouza vyrába a tlačí najkrajšie doplnky na utieranie pre cestovateľov. Stojí za výrobou stieracích plagátov a stieracích kariet pre cestovateľov, ktoré na prvý pohľad zaujmú aj necestovateľov.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk