Travelogue Cestovný denník so stieracími mapami

Novinka Super cena
Značka: Travelogue
€17,90 €16,27 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Cestujte. Zaznamenávajte. Stierajte. Už nemusíte ťažko spomínať, čo ste zažili a kde ste boli. S týmto denníkom s mapami budete mať všetko na jednom mieste.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travelogue Cestovný denník so stieracími mapami

Originálny cestovný denník so stieraciami mapami. Denník s 64 stránkami vám pomôže zdokumentovať vaše cesty a uchováva dôležité poznámky z ciest. Tento cestovný stierací denník zároveň obsahuje osem jedinečných stieracich máp, ktoré obsahujú všetky kontinenty sveta. Je to skutočne ideálny cestovný doplnok pre tých, ktorí vždy túžia navštíviť nové vzrušujúce miesta a zároveň dokumentovať svoje cesty. V denníku sú priehradky na uloženie lístkov, palubných lístkov a ďalších papierových memorabílií. Tento praktický stierací denník s mapami má rozmery 22,5 x 17 x 2 cm, vďaka čomu je rozmerovo ideálny pre vloženie do kabelky alebo batohu. Hodí sa presne na vaše cesty po svete.

Tento denník stieraciach máp sveta je extrémne odolný a dokáže obstáť aj v tých nejtrýznivějších dobrodružstvách. Po návrate domov sa dá ľahko zavesiť a zobraziť ako pútavý cestovný motivátor. Sú úhľadným spôsobom, ako rozprávať príbeh o vašich výletoch po svete. Ak ste hľadali perfektný cestovný darček pre priateľa alebo člena rodiny, potom je tento cestovný denník pre nich dokonalou voľbou.

Osem jedinečných stieraciach máp

Okrem denníka nájdete v rámci tohto produktu aj osem stieracich máp zobrazujúcich jednotlivé kontinenty. Postupne si tak môžete zotrieť jednotlivé krajiny, ktoré navštívite. Následne si ich môžete vystaviť a pochváliť sa pred svojimi priateľmi.

Cestovný denník

Okrem oderuvzdornosti pohľadných máp si zároveň zapíšte všetky svoje dôležité zážitky. Poslúži vám k tomu 64stránkový denník, ktorý môžete využiť na všetky dôležité zápisky z ciest.

Jedinečný darček pre cestovateľov a dobrodruhov

Originálny cestovný stieraci denník je dokonalým darčekom pre každého, kto má zmysel pre dobrodružstvo. Budete mať dokonalú príležitosť zaznamenať si svoje plánované alebo minulé cesty.

Rozmer22,5 x 17 x 2 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné denníky, zápisníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.32 kg

Travelogue Cestovný denník so stieracími mapami

Travelogue je značka, ktorá predstavuje skutočného ducha cestovateľa a jeho znepokojujúcu túžbu po cestovaní. Navrhujeme a vyvíjame oblečenie a doplnky výhradne pre cestovateľov. Každý z našich produktov je navrhnutý tak, aby ich inšpiroval k ďalšiemu cestovaniu.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk