Výletná kronika Česká republika

Novinka
Značka: Perkman
€13,90 €12,64 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Cestujte po ČR a píšte svoj vlastný príbeh dobrodruha. V jednej výletnej kronike Čeakej republiky získate rozkladaciu mapu, priestor pre zaznamenanie až 50 výletov alebo desiatky tipov na výlet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výletná kronika Česká republika s príbehom

vyletni-kronika-ceska-republika-lRadi jazdíte na výlety po Českej republike? Potom práve táto výletná kronika je presne to, čo potrebujete, aby ste zaznamenali svoje nové dobrodružstvo! Krásne navrhnutý moderný denník má dostatok priestoru pre zaznamenanie až 50 spomienok na vašich dobrodružných cestách. Použite ho k zaznamenávaniu svojich dobrodružstiev na niekoľko krátkych výletov alebo dlhodobé putovanie a objavovanie krás ČR. Pre vaše aktivity a myšlienky je pripravený aj dostatok priestoru na vaše fotky z ciest alebo poznámky. Táto výletná kronika má tú správnu veľkosť, ktorú si môžete hodiť do tašky alebo batohu a nosiť so sebou aj na cestách.

Zábava aj na cestách

Výletný kronika Českom disponuje dostatkom priestoru pre zaznamenanie si najkrajších zážitkov z ciest po ČR. Zahŕňa stránky pre plánovanie cesty, mapu Česka, tipy a triky na výlety, priestor pre fotky alebo ďalšie pekne spracované stránky.

Dostatok priestoru na 50 stránkach

Deti tu nájdu dostatok voľného miesta na písanie alebo kreslenie, čo chcú, ale tiež si užijú zábavné a rozmanité cestovné aktivity a výzvy.

Skvelý spôsob, ako zapojiť deti do rodinného výletu!

Napíšte, kam idete. Naplánujte si baliaci zoznam. Zaznamenajte si, čo ste zažili na ceste tam i späť. Zapíšte si nezabudnuteľné okamihy. Vložte fotografie. Ohodnoťte každý deň a zakrúžkujte svoju náladu!

vyletni-kronika-ceska-republika-f

Pre deti i dospelých

Dizajn vhodný pre deti i dospelých zahŕňa farebné obrázky, mapu a ďalšiu grafiku, ktorú ocení každý dobrodruh. Výletník je v krúžkovej väzbe, vďaka čomu sa s ním veľmi dobre manipuluje. Cestovný denník umožňuje mladým dobrodruhom zapamätať si a znovu prežiť výlet a podeliť sa o svoje skúsenosti s členmi rodiny, priateľmi, spolužiakmi a učiteľmi.

vyletni-kronika-ceska-republika-e

Špecifikácia

 • Materiál: papier
 • Počet strán: 50
 • Rozmer: 27 x 20,5 cm
 • Váha: 300 g

Obsahuje:

 • Veľkú rozkladací mapu, do ktorej môžete zakresliť navštívené miesta a prehľadne tak uvidíte, kde všade ste boli
 • Miesto pre vaše cestovateľské priania
 • Priestor pre pohodlné zaznamenanie až 50 výletov
 • Dostatok miesta na fotky
 • Tipy, triky a ďalšia inšpirácia, kam v Českej republike vyraziť na výlet (viac ako 100 pamiatok a miest v 23 lokalitách, ktoré stojí za to vidieť)
   

Výletna kronika je váš pomocník na cestovanie po Českej republike.

vyletni-kronika-ceska-republika-c

vyletni-kronika-ceska-republika-b

vyletni-kronika-ceska-republika-a

vyletni-kronika-ceska-republika-k

vyletni-kronika-ceska-republika-e

vyletni-kronika-ceska-republika-g

vyletni-kronika-ceska-republika-i

vyletni-kronika-ceska-republika-h

vyletni-kronika-ceska-republika-j

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné denníky, zápisníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg

Václav Toman prišiel s projektom Perkman už v roku 2017, kedy premýšľal nad darčekom pre otca k 50. narodeninám, a tak vznikla jeho prvá veľúspešná kniha Vďaka, že som! poďakovanie pre rodičov. S knižkami od Perkman môžete urobiť radosť svojmu otcovi, mame, kamarátom, priateľke, priateľovi.
Každá knižka, ktorú vytvoria, je otestovaná a odskúšaná. Vytvoriť knižku trvá aj niekoľko mesiacov. Perkman je totiž veľmi dôsledný a kladie dôraz na to, aby ste získali za svoje peniaze to najlepšie.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk