B2B Priehľadná fľaštička so sprejom, 100 ml

Cenová bomba
Značka: B2B
€1,95 €1,63 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Máte radi svoju obľúbenú značku kozmetiky a chceli by ste si ju brať so sebou na cesty? Zaobstarajte si mini cestovnú fľaštičku so sprejom s objemom 100 ml. Vhodná je aj do príručnej batožiny.

Detailné informácie

Podrobný popis

B2B Priehľadná fľaštička so sprejom, 100 ml

Kozmetiku na dovolenku vozíme zakaždým. A aby ste sa cítili stále svieži, je skvelé, ak môžeme aj na dovolenke používať našu obľúbenú značku. Na to sú ideálne mini cestovné dávkovacie fľaštičky so sprejom, do ktorých si môžete naliať všetko v tekutej podobe – od voňavky, cez odličovaciu vodu až po opaľovací krém. Vďaka svojmu objemu 100 ml je úplne ideálna do príručnej batožiny.

Univerzálny dávkovací systém fľaštičky

Dávkovací systém fľaštičiek so sprejom dokonale tesní a navyše výrazne napomáha manipulácii s kozmetikou v akomkoľvek kvapalnom skupenstve. Hadička dávkovacích fľaštičiek navyše siaha až na dno. Fľaštičku tak môžete vyprázdniť úplne do dna.

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné fľaštičky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.022 kg

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk