Lifeventure Cestovné fľaštičky do lietadla, 6 ks

Značka: Lifeventure
€9,90 €8,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Šikovná sada cestovných fľaštičiek, ktorá sa vám bude hodiť do každej príručnej batožiny. Je známe, že do lietadla si so sebou nemôžete zobrať kozmetické prípravky nad 100 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovné fľaštičky do lietadla, 6 ks

Priehľadné fľaštičky využiteľné na kozmetiku sú ideálne pre každého začínajúceho i pokročilého cestovateľa. Vďaka rozmanitosti cestovateľskej sady využijete fľaštičky na akýkoľvek druh kozmetických prípravkov.

Táto sada cestovných fľaštičiek vyhovuje predpisom, a je teda vhodná na prepravu lietadlom.

V balení nájdete celkom 4 fľaštičky a 2 nádobky na krém. Všetko je uschované v transparentnej a praktickej taštičke, ktorá nezaberie takmer žiadne miesto.

Sada obsahuje

  • 2x 75 ml priehľadná fľaštička s otváracím viečkom
  • 1x 50 ml priehľadná fľaštička s otváracím viečkom
  • 1x 50 ml priehľadná fľaštička s rozpašovačom
  • 2x PET nádobky s viečkom
  • 1x kozmetická taštička

Špecifikácia

  • Rozmery taštičky:  21 x 13 x 4,5 cm
  • Materiál: PVC
  • Farba: transparentná
  • Cestovná sada fľaštičiek vhodná do lietadla

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné fľaštičky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.094 kg

Zakladateľ značky Lifeventure sa vyjadril: "Ako mladý cestovateľ po svete pred 25 rokmi ma nebavilo nosiť príliš veľa vybavenia. Potreboval som ľahkosť, funkčnosť a slobodu, ktorú prináša. Domov som sa vrátil inšpirovaný, aby sa cestovanie stalo pre ostatných lepším zážitkom. produkty predstavovali rad silných, ľahkých cestovných peňaženiek, navrhnutých tak, aby sa do nich vošlo viac peňazí, pasov a palubných lístkov. Tieto pôvodné ambície sú stelesnené vo všetkých cestovných doplnkoch, ktoré vyvíjame - sloboda cítiť sa nažive, sebavedome prežívať svoje dobrodružstvá, ľahko šliapnuť na planétu a nasávať svet inšpirácie okolo seba, nech ste kdekoľvek." Výrobky Lifeventure sú navrhnuté a vyvinuté s použitím špičkových materiálov a techník. Každý dizajn bol dôkladne zvážený, aby vám mohol dať to najlepšie zo životných dobrodružstiev, bez ohľadu na to, aké sú veľké alebo malé. Poskytuje vám slobodu a istotu dobrodružného života s výnimočnými produktmi pre cestovanie a vonku.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk