Cestovateľská sada stlačitelných fľaštičiek 3 ks + nádobka

Cenová bomba
€5,90 €4,92 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Začnite svoj budúci výlet s praktickou sadou naplniteľných fľaštičiek pre vaše obľúbené kozmetické prípravky. Na krém alebo gél na vlasy vám poslúži malá nádobka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovateľská sada stlačitelných fľaštičiek 3 ks + nádobka

cestovatelska-sada-stlacitelnych-lahvicek-3-ks-s-nadobkou-1Využite praktické fľaštičky vyrobené zo silikónovej štruktúry, vďaka čomu sú odolné proti opotrebeniu. Môžete ich využiť na sprchový gél, šampón alebo pleťové mlieko atď. Fľaštičky výborne tesnia a sú nepriepustné, a navyše vo vašom batohu nezaberú takmer žiadne miesto. Materiál je mäkký a elastický, a vďaka tomu sa pri vytlačovaní kvapaliny nijako nedeformujú. Môžete ich opakovane používať pre rôzne typy kozmetických prípravkov.

Praktické využitie

Naplniteľné cestovné fľaštičky môžete využiť pre osobné, ale aj služobné cesty. Široké využitie pre šport, cestovanie, kempovanie, okružné plavby, do lietadla alebo iné cesty autom, autobusom atď. Tieto cestovné fľaštičky sú ideálne pre rôzne typy kozmetiky. Skrátka ide o kompaktné a ľahké riešenie pri bezpečnostnom odbavení na letisku.

Multifunkčná sada

Cestovná sada fľaštičiek je ľahko prenosná a ľahká. A navyše sa ľahko čistí. Sada obsahuje 3 fľaštičky s formovatelného silikónového materiálu a jednu nádobku, ktorú využijete napríklad pre svoj obľúbený krém.

Kvalitné a praktické využitie

Dosť bolo rozliatym fľaštičkám vo vašom batohu. Fľaštičky sú testované v lietadlách, v batožine, aj pod tlakom. Tesná konštrukcia zabraňuje úniku kvapaliny alebo rozliatiu, poskytuje ochranu vašej batožiny a ďalších vecí, ktoré by sa vám mohli na cestách zašpiniť. Účinne vám zabráni plytvať poslednou kvapkou a uľahčuje a spríjemňuje vašu cestu.

cestovatelska-sada-stlacitelnych-lahvicek-3-ks-s-nadobkou-3

Bez obsahu BPA

Naše silikónové cestovné fľaštičky sú vyrobené zo 100% potravinárskeho silikónu bez obsahu BPA. Sú odolné, ľahké a vodotesné.

Široké hrdlo pre praktické nalievanie

Fľaštičky so stlačiteľným telom disponujú širokým hrdlom pre jednoduché doplňovanie a čistenie. Ďalej balenie v priehľadnom toaletnom sáčku so zipsom šetrí miesto a ľahko sa prenáša.

cestovatelska-sada-stlacitelnych-lahvicek-3-ks-s-nadobkou

Sada obsahuje:

  • 1x Zaoblená tuba 80 ml
  • 2x Priehľadná tuba 50 ml
  • 1x Priehľadná nádobka na krém 25 ml
  • 1x Lievik na prelievanie tekutých kozmetických prípravkov
  • 1x Bodkovaná priehľadná taštička
  • Nálepky s objemom a názvami

Poznámka k videu: taštička použitá vo videu je len ilustračná. Reálne je taštička bez bodkovaného vzoru.

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné fľaštičky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Položka bola vypredaná…

Cestovatelská sada stlačitelných lahviček 3 ks + nádobka

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk