Vreckový dávkovač, cestovná fľaštička, 35 ml

Cenová bomba
Neohodnotené
Značka: B2B
€2,60 €2,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2023
Možnosti doručenia

Ak už svoj dezinfekčný prostriedok máte, využite praktickú fľaštičku z kvalitného spevneného PETG plastu. Fľaštička je ideálna na tekuté / kvapalné skupenstvá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vreckový dávkovač, cestovná fľaštička, 35 ml (s rozprašovačom)

Priehľadná fľaštička vám môže poslúžiť nielen na cestách ale aj pri každodennom pohybe. Vezmite si so sebou mini fľaštičku, ktorú si naplníte prípravkom podľa potreby.

Bezpečný materiál

Fľašky sú vyrobené z vysoko kvalitného číreho plastu bez škodlivej látky BPA. Zároveň sú bez zápachu a vďaka vysoko kvalitnému plastu sú opakovateľne použiteľné.

Dokonalé tesnenie

Fľaštičky disponujú unikátnym tesnením, vďaka čomu sa z fľaštičky tekutina nevyleje ani pri obrátení fľaštičky do zvislej polohy. Môžete si byť tak istí, že sa vám mini fľaštička v taške alebo v kufri nevyleje.

Jednoduché použitie

Mini fľaštička s jemným rozprašovaním aj s dávkovačom je veľmi praktickým pomocníkom na kozmetické prípravky a vďaka opakovatelnému použitiu pomôže znížiť množstvo odpadu.

Široké využitie

Fľaštičku môžete využiť ako pre starostlivosť o pleť, pri cestovaní, menších výletoch, ale aj kempovaní, služobných cestách alebo skrátka len tak na použitie doma.

Vysoká kvalita a odolnosť

Fľaštička je vyrobená z mimoriadne odolného PETG plastu, ktorý sa oproti PET plastu líši tým, že je niekoľkokrát odolnejší a len ťažko môže dôjsť k rozbitiu. Fľaštička vydrží aj väčší tlak okolia.

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné fľaštičky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk