Passport Obal na pas / púzdro na pas, čierna

Značka: B2B
€7,90 €6,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Majte svoj cestovný pas chránený pred vonkajšími vplyvmi. Vďaka obalu na pas sa vám cestovný pas už nikdy nepokrčí a nezničí vplyvom vlhkosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegant Obal na pas / púzdro na pas, koža

Už nemusíte nosiť všetko po bočných vreckách. Obal na pas uschová nielen váš pas, ale prípadne aj váš občiansky preukaz alebo debetnú / kreditnú kartu. Obal na pas disponuje vďaka vylisovanej fólii na povrchu nádherným mramorovým efektom, ktorý ešte zvyšuje eleganciu držiteľa cestovného pasu. Vaša nadchádzajúca služobná cesta alebo cestovné dobrodružstvo získa s týmto obalom na pas úplne nový rozmer.

Elegantný a štýlový

Nadčasový poťah dodáva obalu na pas nádherný efekt. Ešte viac podčiarkuje design, atraktívny hlavne pre cestovateľov. Nápis len utvrdzuje cestovateľov, že by sa mali vydávať na ďalšie a ďalšie dobrodružstvá, vďaka ktorým môžu objavovať neobjavené a skryté miesta.

Váš cestovný pas vždy v bezpečí

Vložte pas najskôr do ľavej časti a následne do pravej časti obalu, ako zošit v škole. Cestovný pas ideálne padne do obalu, takže vám v žiadnom prípade nevykĺzne. Vnútorná časť obalu navyše obsahuje aj priestor pre váš občiansky preukaz alebo kreditnú / debetnú kartu. Prípadne môžete obal využiť aj na letenky, víza alebo štítok k batožine.

Tenký a ľahký

Obal na pas je dostatočne ľahký a rozmerovo malý (9,5 x 14 cm), aby sa vošiel kamkoľvek a nezabral príliš veľa miesta. Ale zároveň dostatočne veľký, aby sa do neho vošiel cestovný pas.

Darček pre cestovateľov

Toto cestovné puzdro na pas je veľmi pekný a zároveň praktický darček, ktorý ocení každý cestovateľ a držiteľ pasu.

Špecifikácia:

  • Rozmer: 9,5 x 14 cm (univerzálny rozmer všetkých tuzemských cestovných pasov)
  • Materiál: PU koža
  • Váha: 40 g

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné organizéry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk