Cestovný vankúš s pamäťovou penou

€23,90 €19,92 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 24.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Špeciálne navrhnutý cestovný vankúšik v tvare písmena U. Svojou ergonómiou a využitím pamäťovej peny je ideálny nielen na cestovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

cestovni-polstarek-do-letadla-na-krk-modry-5Cestovný vankúš s pamäťovou penou

Cestovný vankúš s pamäťovou penou má patentovaný asymetrický dizajn, čím obopína krk a bradu zo všetkých uhlov tak, aby plne podporoval hlavu pre relaxačný zážitok zo spánku. Ľahko sa prispôsobuje rôznym polohám, pretože ho stačí iba umiestniť tam, kde to vaša hlava, telo alebo krk najviac potrebuje. To znamená, že môžete spať na akejkoľvek strane, na ktorej sa cítite najpohodlnejšie. Vždy budete cítiť rovnakú fyzickú podporu.

Pamäťová pena

Existuje dobrý dôvod, prečo vankúše s pamäťovou penou sú lepšie ako bežné vankúše za krk. Najväčšou výhodou, ktorú cestovné vankúše môžu ponúknuť, je úľava od bolesti. Na rozdiel od iných tento vankúš upravuje svoj tvar, aby vyhovoval vášmu prirodzenému pohybu a tvaru tela. To vám umožní lepšie spať a znížiť pravdepodobnosť fyzickej bolesti po prebudení.

Mäkký a pohodlný

Cestovný vankúš je vyrobený z peny s vynikajúcou kvalitou. Je mäkší a pohodlnejší ako nafukovacie vankúše. Je navrhnutý tak, aby sa prispôsobil vášmu krku a umožňuje pohodlný spánok v rôznych polohách.

Ergonomický dizajn

Cestovný vankúš do lietadla poskytuje tú najlepšiu podporu a zmierňuje napätie na krku, najmä keď cestujete.

Multifunkčný

Vankúš s pamäťovou penou nie je ideálny len pre cestovanie. Vankúš za krk môžete využiť aj doma na gauči pri pozeraní televízie, v kancelárii alebo na cestách autom, vlakom, či autobusom.

Nastaviteľné popruhy

Vďaka nastaviteľným popruhom cestovný vankúš ľahko prispôsobíte svojim potrebám a zároveň ho dokážete veľmi jednoducho zmenšiť do minimálnych rozmerov.

Vyberateľný a umývateľný poťah

Tento cestovný vankúš je vybavený kvalitným a mäkkým poťahom, ktorý je odnímateľný. Vďaka tomu ho môžete pohodlne vyčistiť a odstrániť choroboplodné zárodky.

Ideálny na cesty

Ďalšou prednosťou tohto cestovného vankúša je, že má vrecko. Túto kapsu môžete použiť napríklad pre uschovanie telefónu i pri počúvaní vašej obľúbenej hudby. Takto budete mať voľné ruky, čo vám môže pomôcť rýchlejšie zaspať. Nebudete sa tak musieť báť o vykĺznutie telefónu z ruky. Kapsu možno tiež využiť na uschovanie očnej masky alebo štupľov do uší. Nakoniec môžete využiť aj nastaviteľné popruhy, aby vám vankúš vyhovoval čo najviac.

Rozmer: 30 cm x 28 cm x 14 cm

cestovni-polstarek-do-letadla-na-krk-modry-4

cestovni-polstarek-do-letadla-na-krk-modry-3

cestovni-polstarek-do-letadla-na-krk-modry-2

cestovni-polstarek-do-letadla-na-krk-modry-1

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné vankúše
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk