Mini dáždnik do lietadla / do kabelky, modrá

Neohodnotené
€13,90 €9,90 od €9,90 €11,58 bez DPH €8,25 bez DPH od €8,25 bez DPH
Objednané - Čaká na naskladnenie Objednané - Čaká na naskladnenie Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Bojíte sa vziať si dáždnik na palubu lietadla? Od teraz už nemusíte. S mini dáždnikom do lietadla už bude každá vaša dovolenka bez starostí pri letiskových kontrolách. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mini dáždnik do lietadla / do kabelky, modrá

destnik-v-kapsuli-modra-1Výrobca tohto mini dáždnika ideálneho aj do lietadla si dal záležať na každom detaile. Dáždnik vás ochráni pred dažďom, snehom a silnejších búrok. Ak cestujete, idete do práce alebo napríklad len na prechádzku, dáždnik vás udrží v suchu. Mini dáždnik disponuje chytrou kombináciu konštrukčných prvkov, špičkového materiálu a výrobného štandardu.

Ultra ľahký a ultra malý

Už nemusíte so sebou nosiť veľké a ťažké dáždniky. Tento mini dáždnik vám poskytne tú najväčšiu ochranu. Vďaka svojej skladnej veľkosti a nízkej váhe sa pohodlne vojde do kabelky a je taktiež vhodný do príručnej batožiny.

Kvalitná UV ochrana

Vďaka tomu, že mini skladací dáždnik disponuje technológiou Nano Polymer High-tech vo vonkajšej vrstve, zabraňuje prenikaniu až 99 % UV žiarenia.

Udrží vás v suchu

Vzhľadom k vysokej intenzite vodotesnej látky vás mini dáždnik udrží pri akejkoľvek príležitosti v suchu. Navyše jeho odolná hliníková stredová tyč aj rebrá sú navrhnuté tak, aby odolali silnému vetru.

Darčekové balenie

Mini dáždnik je uložený vo farebnej kapsuli, vďaka ktorej je dáždnik úžasný aj ako darček. Pre ženy je preto ideálny ako dáždnik do kabelky a pre zvyšok rodiny to môže byť pekný darček na cestovanie.

Tableta súčasťou balenia

Súčasťou balenia je aj praktická tableta, vďaka ktorej sa váš mini dáždnik nezničí a navyše ochráni ostatné veci v batožine pred zašpinením.

Veľkostne ideálny do lietadla

Tento cestovný mini dáždnik spĺňa všetky požiadavky leteckých spoločností, a preto si ho môžete vziať pokojne so sebou aj do lietadla do príručnej batožiny.

Špecifikácia

Veľkosť rozloženého dáždnika: 85 x 53 cm

Veľkosť zloženého dáždnika: 18 x 4,5 cm

Hmotnosť: 200 g

mini-destnik-do-letadla-kabelky-cerveny-4

mini-destnik-do-letadla-kabelky-cerveny-5

mini-destnik-do-letadla-kabelky-cerveny-2

mini-destnik-do-letadla-kabelky-cerveny-3

mini-destnik-do-letadla-kabelky-cerveny-1

mini-destnik-do-letadla-kabelky-cerveny-7

 

Dodatočné parametre

Kategória: Do dažďa
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk