Lifesystems Núdzová termofólia

Značka: Lifesystems
€5,40 €4,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Nevyhnutná súčasť každej sady na prežitie je núdzová termofólia. Možno ju totiž využiť podložku pod seba, tak ako spacák či úkryt. Záleží na tom, čo v danej situácii potrebujete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lifesystems Núdzová termofólia

Nevyhnutná súčasť každej sady na prežitie. Podchladenie je v prvom rade najzávažnejším nebezpečenstvom v akejkoľvek situácii prežitia. Núdzová termofólia je malá ľahká na to, aby ho bolo možné hodiť do akéhokoľvek batohu. V prípade núdzového prežitia vám môže zachrániť život. Uložte si ho do batohu alebo dokonca do priehradky v aute.

Teplo a ochrana

Podstatné je, že odráža 90 % telesného tepla. Je dobre viditeľná vďaka výraznej oranžovej farbe. Je z odolného materiálu, ktorý sa len tak nepretrhne. Ochráni vás pred všetkými nepriaznivými podmienkami: snehom, vetrom, dažďom atp.

Kompaktná a silná

Núdzová termofólia je nevyhnutná pre tých, ktorí cestujú do vzdialenejších štátov, je ľahký, ale odolný proti roztrhnutiu a je vyrobený z jasne oranžového, tepelne reflexného metalizovaného LDPE, ktorý je vodotesný, vetruodolný, tichý a opakovane použiteľný.

Použitie k signalizácii

Jasne oranžovým vonkajším a strieborným vnútrom možno túto prikrývku použiť aj na upútanie pozornosti záchranných tímov na vašej pozícii. Pamätajte, že konečným cieľom každej situácie prežitia je dostať sa bezpečne domov.

Ideálna veľkosť

Rozmery vám umožňujú ľahko sa dostať dovnútra a pretiahnuť cez hlavu pre maximálnu ochranu.

Špecifikácia

  • Materiál: pokovovaný polyester
  • Farba: oranžová
  • Hmotnosť: 55 g
  • Rozmer rozbalenej fólie: 210 x 140 cm
  • Rozmer zbalenej fólie: 9 x 10 x 2,8 cm
  • Kompaktné spracovanie
  • Vode aj vetru odolná
  • Odráža radarové vlny
  • Veľmi dobre viditeľná
  • Pre 1 osobu

Dodatočné parametre

Kategória: Núdzové situácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.055 kg

Súčasťou britskej spoločnosti Lifesystems je v súčasnosti 50členný tím vývojárov produktov a skutočných odborníkov na cestovanie, ktorí dodávajú expedičné vybavenie špecializovaným predajcom vo viac ako 40 krajinách sveta. Ako tím, ktorý sám často prežíva nutkanie vrhnúť sa po hlave do dobrodružstva, vie, ako vyrobiť súpravu, ktorá je pre danú prácu vhodná. Výrobky Lifesystems sú navrhnuté a vyvinuté s použitím špičkových materiálov a techník. Každý dizajn bol hlboko zvažovaný, aby vám pomohol dostať to najlepšie zo životného dobrodružstva, bez ohľadu na to, či veľkého alebo malého. Aby ste sa mohli vydať na ďalšie dobrodružstvo, zaistite si vedomosti, ktoré vás pripravia na čokoľvek.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk