Lifesystems núdzový termovak Thermal Bag

Značka: Lifesystems
€11,30 €9,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Nevyhnutná súčasť každej sady na prežitie. Núdzový termovak Lifesystems je malý a dosť ľahký na to, aby ho bolo možné zbaliť do akéhokoľvek batohu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lifesystems núdzový termovak Thermal Bag

Nevyhnutná súčasť každej sady na prežitie. Podchladenie je v prvom rade najzávažnejším nebezpečenstvom v akejkoľvek situácii prežitia. Termovak od Lifesystems je malý a ľahký na to, aby ho bolo možné hodiť do akéhokoľvek batohu. V prípade núdzového prežitia vám môže zachrániť život. Uložte si ho do batohu alebo dokonca do priehradky v aute.

Teplo a ochrana

Núdzový termovak Lifesystems, navrhnutý tak, aby poskytoval ochranu pred živlami v prípade nehody, traumy alebo exponovanej situácie, pomáha zadržiavať vyžarované telesné teplo a znižuje pocit chladu. Akonáhle budete vo vnútri vaku, pokovený materiál LDPE vás udrží v teple dlhšie tým, že odráža 90 % vyžarovaného telesného tepla.

Kompaktný a silný

Termovak Lifesystems je nevyhnutný pre tých, ktorí cestujú do vzdialenejších štátov, je ľahký, ale odolný proti roztrhnutiu a je vyrobený z jasne oranžového, tepelne reflexného metalizovaného LDPE, ktorý je vodotesný, vetruodolný, tichý a opakovane použiteľný.

Použitie k signalizácii

Jasne oranžovým vonkajším a strieborným vnútrom možno tento vak použiť aj na upútanie pozornosti záchranných tímov na vašej pozícii. Pamätajte, že konečným cieľom každej situácie prežitia je dostať sa bezpečne domov.

Ideálna veľkosť

Rozmery vám umožňujú ľahko sa dostať dovnútra a pretiahnuť cez hlavu pre maximálnu ochranu.

  • Rozmery rozbaleného termovaku: 220 x 100 cm
  • Rozmery v zloženom stave: 140 x 90 x 38 mm
  • Hmotnosť: 104 g

Dodatočné parametre

Kategória: Núdzové situácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.18 kg

Súčasťou britskej spoločnosti Lifesystems je v súčasnosti 50členný tím vývojárov produktov a skutočných odborníkov na cestovanie, ktorí dodávajú expedičné vybavenie špecializovaným predajcom vo viac ako 40 krajinách sveta. Ako tím, ktorý sám často prežíva nutkanie vrhnúť sa po hlave do dobrodružstva, vie, ako vyrobiť súpravu, ktorá je pre danú prácu vhodná. Výrobky Lifesystems sú navrhnuté a vyvinuté s použitím špičkových materiálov a techník. Každý dizajn bol hlboko zvažovaný, aby vám pomohol dostať to najlepšie zo životného dobrodružstva, bez ohľadu na to, či veľkého alebo malého. Aby ste sa mohli vydať na ďalšie dobrodružstvo, zaistite si vedomosti, ktoré vás pripravia na čokoľvek.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk