Púzdro na kreditné karty / inteligentná peňaženka, Klasik

Novinka
€11,90 €9,92 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Tiež máte v peňaženke desiatky kariet, ktoré nepotrebujete? Vyberte si tie najdôležitejšie a vložte ich do puzdra na kreditné karty, ktoré funguje ako automatická peňaženka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Púzdro na kreditné karty / inteligentná peňaženka, Klasik

chytra-penezenka-pouzdro-na-karty-2

Štýlové puzdro na kreditné karty, je k dispozícii s funkciou peňažného klipu. Toto puzdro na karty vám nielen ušetrí veľa miesta, ale hlavne vám zabezpečí prehľadné usporiadanie kariet. Už sa vám v obchode nestane, že by ste desiatky sekúnd hľadali tú správnu kartu alebo doklad. S touto inteligentnou peňaženkou to stihnete za sekundu. Skrátka a jednoducho, puzdro je kompaktné, funkčné, ochranné a moderné.

Praktické a bezpečné

Pre naše puzdro na kreditné karty sme vybrali materiály najvyššej kvality. Technológia blokovania RFID, systém vyhadzovača kariet s rýchlym prístupom a hliníková konštrukcia poskytujú bezkonkurenčnú kombináciu funkčnosti, bezpečnosti a štýlu.

Uschová až 6 kariet

Bezpečne uloží 6 embosovaných debetných alebo kreditných kariet. Môžete využiť aj pre občianky preukaz, vodičský preukaz alebo iný podobný doklad.

pouzdro-na-kreditni-karty-chytra-penezenka-4

Dokonalý darček

Štýlové puzdro na karty je elegantné vďaka matnej čiernej krabičke a je dokonalým darčekom pre všetkých, ktorí využívajú platbu kartou. Je to nielen skvelá alternatíva k bežnej, objemnej peňaženke, ale tiež pomáha zabrániť odcudzeniu ich citlivých informácií.

chytra-penezenka-pouzdro-na-karty-3

Najvyššia ochrana RFID

Toto puzdro na karty bolo dôkladne testované a bolo preukázané, že blokuje čítanie všetkých kreditných kariet, debetných kariet, vodičských preukazov a identifikačných kariet, ktoré pracujú na frekvencii 13,56 MHz.

Špecifikácia

Kapacita: 6 kreditných / debetných kariet

Rozmer9,5 x 6 x 0,9 cm

Hmotnosť: 50 g

chytra-penezenka-pouzdro-na-karty-1

Dodatočné parametre

Kategória: Kabelky, peňaženky a púzdra
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk