Multifunkčná karta prežitia 11v1

Novinka Cenová bomba
€2,40 €2 bez DPH
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Multifunkčná karta prežitia vám poslúži pre širokú škálu aktivít. Využijete otvarák fliaš a konzerv, pílku, nožík, imbusový kľúč a mnoho ďalšieho.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčná karta prežitia 11v1

multifunkcni-karta-preziti-11v1-f-min

Multifunkčná karta z nerezovej ocele plní 11 funkcií. A to všetko v jednom nástroji. Zahŕňa otvárač na konzervy, ostrý nôž, skrutkovač, pravítko, 4 polohový imbusový kľúč, motýľový skrutkovač, ale aj pílový kotúč, 2-polohový imbusový kľúč, otvor na kľúč, otvárač na fľašu a smerovač.

Štýlový dizajn

Multifunkčná karta prežitia s 11 užitočnými nástrojmi v jednej kovovej karte veľkosti kreditnej karty plní vďaka svojej rozmanitosti požiadavky aj tých najnáročnejších cestovateľov.

Praktická veľkosť karty

Táto multifunkčná karta prežitia je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá zaručene nezhrdzavie a ani sa neohne, čím zaisťuje maximálnu trvanlivosť. Jej veľkosť je ideálna do peňaženky alebo vrecka s rozmermi 6,9 x 4,5 cm.

Multifunkčná využiteľnosť

Túto neuveriteľne flexibilnú kartu prežitia možno použiť ako otvárač na konzervy, ostrie, plochý skrutkovač, pravítko, otvárač na fľaše: napríklad na pivo, 4 polohový imbusový kľúč, 2-polohový mbusový kľúč, kľúč na motýlie skrutky, pílový kotúč, kompas indikujúci smer vo vode, otvor na lanko.

multifunkcni-karta-preziti-11v1-otvirak-na-konzervy

Perfektný tip na darček pre mužov

Ak premýšľate čo dať svojmu priateľovi, manželovi alebo skrátka akémukoľvek dobrodružnému mužovi, vyberte túto multifunkčnú kartu prežitia. Hodí sa ako darček na narodeniny, promócie, výročie alebo ako darček na Valentína.

multifunkcni-karta-preziti-11v1-otvirak

Praktické využitie

Vďaka tejto základnej sade nástrojov pre núdzové prežitie v peňaženke budete pripravení na čokoľvek. Karta prežitia je extrémne kompaktná a užitočná, viacúčelový nôž využijete na prežitie pre kempovanie, turistiku, rybárčenie, lov, cyklistiku, ale hodí sa aj pre domácich majstrov, armádu, ako pohotovostné balenie.

Súčasť balenia: karta prežitia + puzdro

Rozmer: 6,9 x 4,5 cm

Farba: čierna

multifunkcni-karta-preziti-11v1-e-min

multifunkcni-karta-preziti-11v1-min

multifunkcni-karta-preziti-11v1-d-min

multifunkcni-karta-preziti-11v1-otvirak-2

multifunkcni-karta-preziti-11v1-pilka

multifunkcni-karta-preziti-11v1-pravitko

multifunkcni-karta-preziti-11v1-rozmery

multifunkcni-karta-preziti-11v1-vyuziti-2

multifunkcni-karta-preziti-11v1-do-penezenky_1

Dodatočné parametre

Kategória: Kempovanie a turistika
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk