Multifunkčný príbor na prežitie 5v1

€5,90 €4,92 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Vyrazte do kempu plne vybavení. S multifunkčným príborom, ktorý disponuje 5 funkciami, sa nestratíte pri žiadnej činnosti. Zároveň vám poslúži aj pre prijímanie potravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčný príbor na prežitie 5v1

multifunkcni-pribor-pro-preziti-5v1-b

Vyskúšajte túto multifunkčnú vidličku s lyžičkou z nerezovej ocele na kempovanie alebo na turistiku. Tento multifunkčný príbor obsahuje lyžicu, vidličku, otvárač na fľaše, otvárač na konzervy a pílku. Ľahko sa nosí a je plne prenosný, skvelé príslušenstvo pre cestovanie po vonku. Tento produkt je vašou najlepšou voľbou.

Multifunkčný príbor je vyrobený z nerezovej ocele, bez BPA, odolný proti kĺzaniu prstov, odolný voči vysokým teplotám, možno použiť v horúcich fóliových nápojoch a je odolný proti poškriabaniu.

 

 

Viacúčelový, 5 funkcií v jednom

Použite najlepší otvárač na konzervy, otvárač na fľaše, vidličku, lyžicu a pílku a majte pritom len jeden nástroj, ktorý vám nezaberie žiadne miesto. Veľkosť je dostatočná, aby vám príbor poslúžil pre všetky základné činnosti v kempe.

Praktické spracovanie

Tento príbor sa ľahko čistí a vďaka tvrdému nerezovému materiálu sa nemusíte zaoberať nespoľahlivými plastovými vidličkami či lyžičkami. Čepeľ na konci vidličky stačí na krájanie jedla, lepšie ako nôž na maslo.

multifunkcni-pribor-pro-preziti-5v1-c

Široká škála využitia

Vonkajšie multifunkčné náradie z nerezovej ocele sa ľahko prenáša a zároveň je vybavené dierkou na šnúrku alebo ho môžete zavesiť ku kľúčom. Následne môžete vyraziť a využiť príbor pri cestovaní, kempovaní, turistike, rybárčení, lezení a mnohých ďalších aktivitách.

Nástroje: vidlička, lyžica, nôž, otvárač na konzervy, otvárač na fľaše

Rozmer18 x 3,5 cm

multifunkcni-pribor-pro-preziti-5v1-d

multifunkcni-pribor-pro-preziti-5v1-a

Dodatočné parametre

Kategória: Kempovanie a turistika
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.039 kg
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk