Lifeventure Sprchová hlavica na fľašu Travel Bottle Shower

VÝPREDAJ
Značka: Lifeventure
€12,50 –24 %
lifeventure sprchova hlavice na lahev travel bottle shower
€12,50 –24 % €9,40 €7,83 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Travel Bottle Shower je dokonale jednoduchá sprcha, ktorú je možné aplikovať cez cestovný závit do každej klasickej PET fľaše, ktorú umiestnite napríklad na strom pomocou uchytávacieho systému, ktorý je súčasťou balenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lifeventure Sprchová hlavica na fľašu Travel Bottle Shower

lifeventure-sprchova-hlavice-na-lahev-travel-bottle-showerSprchová hlavica na fľašu bola špeciálne navrhnutá tak, aby ponúkala lacné a vysoko účinné riešenie pre núdzové umývanie a dekontamináciu, ktorá zvyšuje prevádzkovú dobu, použiteľnosť a znižuje množstvo odpadu. Nevyžaduje nič viac než čistú vodu v plastovej fľaši, je to najjednoduchšia prenosná sprcha, ktorá je k dispozícii a poskytuje prostriedky na umývanie a sprchovanie s minimom vody tam, kde je zásoba obmedzená, je potrebná improvizovaná mokrá dekontaminácia alebo kde je šírenie chorôb vysoké.

Jednotlivé sprchové hlavice sa jednoducho pootočia a zmestia sa do univerzálneho radu jednorazových a opakovane použiteľných plastových fliaš a nádob na vodu vo veľkosti napríklad 2 litre. Keď je fľaša obrátená, sprchová hlavica vytvára konštantný pumpovaný prúd sprchy, nie je potrebné tak žiadne stláčanie.

S touto sprchovou hlavicou si užijete skvelú sprchu aj na tých najodľahlejších miestach. Praktická sprchová hlavica sa behom niekoľkých sekúnd vloží do fľaše s vodou, takže sa môžete behom okamihu osviežiť.

Prietok je znížený hlavicou, takže sa s 2-litrovou fľašou môžete sprchovať viac ako dve minúty. Malá, ľahká a šikovná, cestovná sprcha patrí do batožiny každého outdoorového dobrodruha.

Použitie

Travel Bottle Shower je dokonale jednoduchá cestovná sprcha, ktorú je možné aplikovať cez závit do každej klasickej PET fľaše, ktorú umiestnite napríklad na strom pomocou uchytávacieho systému, ktorý je súčasťou balenia. Dvojlitrová fľaša vody vám vďaka Travel Bottle Shower poskytne 2,5 minúty tečúcej vody. Je to rovnaká doba ako by ste nechali voľne tiecť 6 dvojlitrových flašiek.

lifeventure-sprchova-hlavice-na-lahev-travel-bottle-shower-c

Vlastnosti:

  • 2l PET fľaša poskytne sprchu až na 2,5 minúty
  • Upevňovací systém pre PET fľašu je súčasťou balenia
  • Závit s tesnením na zaskrutkovanie do PET fľaše

lifeventure-sprchova-hlavice-na-lahev-travel-bottle-shower-e

lifeventure-sprchova-hlavice-na-lahev-travel-bottle-shower-d

lifeventure-sprchova-hlavice-na-lahev-travel-bottle-shower-b

Dodatočné parametre

Kategória: Núdzové situácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.036 kg
Položka bola vypredaná…

Zakladateľ značky Lifeventure sa vyjadril: "Ako mladý cestovateľ po svete pred 25 rokmi ma nebavilo nosiť príliš veľa vybavenia. Potreboval som ľahkosť, funkčnosť a slobodu, ktorú prináša. Domov som sa vrátil inšpirovaný, aby sa cestovanie stalo pre ostatných lepším zážitkom. produkty predstavovali rad silných, ľahkých cestovných peňaženiek, navrhnutých tak, aby sa do nich vošlo viac peňazí, pasov a palubných lístkov. Tieto pôvodné ambície sú stelesnené vo všetkých cestovných doplnkoch, ktoré vyvíjame - sloboda cítiť sa nažive, sebavedome prežívať svoje dobrodružstvá, ľahko šliapnuť na planétu a nasávať svet inšpirácie okolo seba, nech ste kdekoľvek." Výrobky Lifeventure sú navrhnuté a vyvinuté s použitím špičkových materiálov a techník. Každý dizajn bol dôkladne zvážený, aby vám mohol dať to najlepšie zo životných dobrodružstiev, bez ohľadu na to, aké sú veľké alebo malé. Poskytuje vám slobodu a istotu dobrodružného života s výnimočnými produktmi pre cestovanie a vonku.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk