Multifunkčný vreckový nôž 17v1, nerezový

Značka: B2B
€9,90 €8,25 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 23.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Vyrazte na cesty vybavení. Vezmite si so sebou vreckový multifunkčný nôž so 17 funkciami: veľká čepeľ, malá čepeľ, vývrtka, otvárač na konzervy s malým skrutkovačom, otvárač na fľaše so skrutkovačom a odizolovaním drôtu, dierovací otvor, kľúčenka, nožnice, viacúčelové háky a píla na drevo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčný vreckový nôž 17v1, nerezový

Tento multifunkčný nôž je nevyhnutnou súčasťou vášho každodenného života pri kempovaní, love a rybolove, potrebách armády, outdoorových a kutilských aktivitách, prežití, mimoriadných udalostiach. Tento multifunkčný skladací taktický nôž sa môže stať perfektným darčekom pre muža alebo ženu.

Multifunkčná súprava na prežitie so všetkým dôležitým

Tento vreckový nôž kombinuje hneď niekoľko dôležitých nástrojov: veľká čepeľ, malá čepeľ, vývrtka, otvárač na konzervy s malým skrutkovačom, otvárač na fľaše so skrutkovačom a odizolovaním drôtu, dierovací otvor, kľúčenka, nožnice, viacúčelové háky a píla na drevo. Je tak nenahraditeľným nástrojom na cestovanie, na doma alebo pri kempovaní.

Kvalitne spracovaný materiál

Hlavné jadro vreckový noža je vyrobené z odolnej nerezovej ocele, s ergonomickým dizajnom rukoväte a špeciálnou úpravou. Je odolný proti opotrebeniu a s nepriľnavým povlakom a hladkou protišmykovou rukoväťou zabraňuje poraneniu rúk.

Perfektná voľba pre akúkoľvek činnosť

V prípade, že potrebuje otvoriť víno, konzervu, skrutkovať, strihať alebo pílit drevo, stačí použiť jediný nástroj. Tento vreckový nôž použijete na kempovanie, vonkajší prieskum, cestovanie, ako núdzovú sadu v nebezpečenstve, pri rybárčení, turistike a mnohých ďalších činnostiach.

Jednoduchý dizajn

Všetky integrované nástroje sú skryté v prenosnom multifunkčnom noži, ktorý vám ušetrí miesto v kufríku s nástrojmi. Je prenosný a pohodlný a skrátka nevyhnutný nástroj pri cestovaní.

Špecifikácia

  • Veľkosť: 9,1 cm x 2,3 cm
  • Hmotnosť: 0,196 kg
  • Materiál: nerezová oceľ
  • Počet nástrojov: 17

multifunkcni-svycarsky-nuz-17v1--nerezovy-b

multifunkcni-svycarsky-nuz-17v1--nerezovy-c

multifunkcni-svycarsky-nuz-17v1--nerezovy-d

multifunkcni-svycarsky-nuz-17v1--nerezovy-e

multifunkcni-svycarsky-nuz-17v1--nerezovy-f

multifunkcni-svycarsky-nuz-17v1--nerezovy-g

multifunkcni-svycarsky-nuz-17v1--nerezovy-x

Dodatočné parametre

Kategória: Núdzové situácie
Záruka: 2 roky

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk