Incognito Prírodný repelent proti hmyzu v spreji, 100 ml alebo 50 ml

Novinka
Značka: Incognito
€15 €8,50 od €8,50 –23 % –15 % až –23 %
repelent incognito proti hmyzu prirodni pro deti zapakuj 1
€15 €8,50 od €8,50 –23 % –15 % až –23 % €11,49 €7,20 od €7,20 €9,58 bez DPH €6 bez DPH od €6 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.4.2024 24.4.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

100% prírodný repelent proti hmyzu vhodný aj pre deti od 6 mesiacov. Klinický testovaný repelent vás ochráni až na 7 hodín pred stovkami hmyzov. Vhodný aj do tropických oblastí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Incognito Prírodný repelent proti hmyzu v spreji, 100 ml alebo 50 ml

Bojujte proti komárom, kliešťom a ďalšiemu hmyzu s unikátnym repelentom Incognito! S jeho 100% prírodnou ochranou môžete byť pokojní, že vaša rodina je v bezpečí, či ste doma alebo na cestách. Má príjemnú vôňu a nemastí pokožku, čo ho robí ideálnym na použitie aj u malých detí od 6 mesiacov. S dlhotrvajúcou účinnosťou až 7 hodín nemusíte znova a znova aplikovať.

Čo by ste mali vedieť:

 1. 100% prírodný
 2. 100% ochrana až proti 3 500 rôznym druhom bodavého hmyzu
 3. vhodný aj pre deti od 6 mesiacov
 4. ochrana až 7 hodín
 5. neobsahuje chemickú látku DEET
 6. príjemná, netoxická vôňa
 7. nezanecháva pocit mastnoty

Poskytuje ochranu proti:

 • kliešťom,
 • muškám,
 • ovadom,
 • blchám,
 • osám,
 • včelám,
 • ako bežným komárom, tak aj proti moskytom prenášajúce vírusy zika, maláriu, dengue a chikungunya a všetkým ďalším 3 500 druhom bodavého hmyzu.

Nekonečné výhody

Incognito neponúka iba ochranu, ale aj mnoho ďalších výhod. Jeho kompletná biorozložiteľnosť znamená, že je bezpečný pre životné prostredie a zvieratá, čo je perfektná voľba pre zodpovedných spotrebiteľov. Navyše s dvojitou ochranou vďaka zložke Citrepel 75 nielen odpudzuje hmyz, ale aj kamufluje kairomóny, čo zvyšuje jeho účinnosť.

Využiteľný všetkými a šetrný k prírode

Certifikácia od Vegan Society potvrdzuje, že neobsahuje žiadne živočíšne zložky ani chemikálie, ako sú parabény, GMO a SLS/SLES. To znamená, že je vhodný pre vegánov, rovnako ako pre tehotné a dojčiace ženy. A s ekologickými iniciatívami spoločnosti, ako sú obnoviteľné zdroje energie, recyklovaný papier a podpora environmentálnych projektov, môžete podporovať udržateľný životný štýl a pomôcť prírode.

Obsahujú produkty Incognito palmový olej? Nie.

Výrobca garantuje, že sa v ich produktoch nenachádza žiadny palmový olej ani jeho deriváty.

Prečo si vybrať Citrepel 75 radšej ako DEET

DEET (Diethyltoluamid) je vysoko účinná repelentná látka, avšak s mnohými nevýhodami. Môže dráždiť pokožku a oči, má nepríjemný chemický zápach, poškodzuje plasty a syntetické tkaniny. U detí a tehotných žien sa odporúča používať s opatrnosťou a jeho účinnosť proti niektorým druhom hmyzu, ako je kliešť obyčajný, nie je tak vysoká.

Naproti tomu Citrepel 75 prináša mnoho benefitov. Je prírodný a šetrný k pokožke, s príjemnou citrusovou vôňou. Nepoškodzuje plasty a syntetické tkaniny a je vhodný pre deti od 6 mesiacov a tehotné ženy. Navyše je vysoko účinný proti širokému spektru hmyzu, vrátane kliešťa obyčajného.

Citrepel 75 sa pýši dvojakou ochranou: odpudzuje hmyz a zároveň kamufluje vaše kairomóny. Klinické štúdie preukázali jeho 100% účinnosť proti malárii v kombinácii s naimpregnovanou moskytiérou.

 

Prečo podporiť práve značku Incognito?

Spoločnosť Incognito sa hlási k zodpovednému prístupu k životnému prostrediu a dôsledne dbá na minimalizáciu dopadu svojho podnikania na planétu. Ich ekologické zmýšľanie je aj nám veľmi sympatické a radi vám ho predstavíme podrobnejšie.

Praktické kroky k ekologickej prevádzke:

 • Získavanie energie z obnoviteľných zdrojov: Incognito využíva iba energiu z čistých a obnoviteľných zdrojov, čím znižuje závislosť na fosílnych palivách a emisie skleníkových plynov.
 • Úsporné opatrenia: S energiou sa v Incognito šetrí, kde to len ide. Zavádza sa energeticky efektívna technológia a dbá sa na zodpovedné správanie všetkých zamestnancov.
 • Hybridný vozový park: Incognito podporuje ekologickú dopravu a využíva iba hybridné vozidlá s nízkymi emisiami.
 • Ekologické čistiace prostriedky: Pre upratovanie sa používajú výhradne rozložiteľné a ekologické čistiace prostriedky, ktoré nezaťažujú životné prostredie.
 • Minimalizácia odpadu: Incognito maximálne recykluje odpad a dbá na jeho zodpovedné triedenie.
 • Ekologické balenie produktov: I obaly produktov Incognito sú ekologické. Napríklad obal repelentného spreja obsahuje 50% recyklovaného plastu.

Podpora environmentálnych projektov:

 • 10 % zo zisku na dobročinné účely: Incognito venuje 10 % zo svojho zisku na podporu environmentálnych projektov.
 • Podpora Bethsaida Hermitage v Indii: Incognito financovalo náklady na 5 000 nových úsporných žiaroviek v indickom kláštore Bethsaida Hermitage, čím sa výrazne znížila spotreba energie a emisie CO2.
 • Spolupráca s Plant and Tree Foundation: Incognito v spolupráci s touto nadáciou vysadilo stovky stromov, ktoré pomáhajú absorbovať CO2 z atmosféry a zlepšovať kvalitu ovzdušia.
 • Ocenenie za ekologický prístup: The Queen's Awards for Enterprise: Sustainable Development 2015: Incognito v roku 2015 získalo ako jediná firma so sídlom v Londýne prestížne britské ocenenie za udržateľný rozvoj.

Zloženie: Aqua, menthanediol (PMD rich botanic oil), cymbopogan winterianus oil (PMG Rich Botanic Oil), glyceryl citrate/loctate/linoleate/oleate, citronellol, polyglyceryl-4 cocoate, glyceryl coprylate, cinnamomum comphora leaf oil, xanthan gum, citrus aurantium begamio fruit oil, linalool, linomene. Skombinované unikátnym tajným procesom.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana pred hmyzom
Záruka: 2 roky

Spoločnosť Incognito sa hlási k zodpovednému prístupu k životnému prostrediu a dôsledne dbá na minimalizáciu dopadu svojho podnikania na planétu. Ich ekologické zmýšľanie je nám veľmi sympatické a radi vám ho predstavíme podrobnejšie.

Príbeh incognito® začína osobnými skúsenosťami dvoch jeho zakladateľov s nevýhodami syntetických repelentov proti hmyzu. Howard sa počas jedného roka nakazil maláriou a horúčkou dengue v Thajsku a Indii, aj keď používal DEET a antimalariká. Patricia sa na ceste do Južnej Ameriky zdráhala používať DEET kvôli absencii upravenej vody a kráse amazonského dažďového pralesa. Vnímala používanie toxickej látky v takom prostredí ako neetické. Prírodný repelent, ktorý si vzala, sa ukázal ako neúčinný.

Z týchto zážitkov sa zrodil incognito®. Spoločným cieľom zakladateľov sa stalo vyvinutie prírodného repelentu proti hmyzu, ktorý by bol skutočne účinný a zároveň šetrný k používateľom aj životnému prostrediu. incognito® funguje ako kamufláž, ktorá vás pre komáre stáva neviditeľnou.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk