Incognito

Spoločnosť Incognito sa hlási k zodpovednému prístupu k životnému prostrediu a dôsledne dbá na minimalizáciu dopadu svojho podnikania na planétu. Ich ekologické zmýšľanie je nám veľmi sympatické a radi vám ho predstavíme podrobnejšie.

Príbeh incognito® začína osobnými skúsenosťami dvoch jeho zakladateľov s nevýhodami syntetických repelentov proti hmyzu. Howard sa počas jedného roka nakazil maláriou a horúčkou dengue v Thajsku a Indii, aj keď používal DEET a antimalariká. Patricia sa na ceste do Južnej Ameriky zdráhala používať DEET kvôli absencii upravenej vody a kráse amazonského dažďového pralesa. Vnímala používanie toxickej látky v takom prostredí ako neetické. Prírodný repelent, ktorý si vzala, sa ukázal ako neúčinný.

Z týchto zážitkov sa zrodil incognito®. Spoločným cieľom zakladateľov sa stalo vyvinutie prírodného repelentu proti hmyzu, ktorý by bol skutočne účinný a zároveň šetrný k používateľom aj životnému prostrediu. incognito® funguje ako kamufláž, ktorá vás pre komáre stáva neviditeľnou.

1 položiek celkom
repelent incognito proti hmyzu prirodni pro deti zapakuj 1
Novinka
od €8,50–23 %
od €7,20

100% prírodný repelent proti hmyzu vhodný aj pre deti od 6 mesiacov. Klinický testovaný repelent vás ochráni až na 7...

2711/50

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk