Lifesystems Repelent Expedition Sensitive Spray

Značka: Lifesystems
€14,10 €11,60 od €11,60 –22 % –26 % až –26 %
lifesystems repelent expedition sensitive spray 100 ml
€14,10 €11,60 od €11,60 –22 % –26 % až –26 % €10,90 €8,50 od €8,50 €9,08 bez DPH €7,08 bez DPH od €7,08 bez DPH
Skladom Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
16.4.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Repelent proti hmyzu značky Lifesystems poskytuje účinnú ochranu proti komárom a inému hryzavému hmyzu vo všetkých prostrediach. Vďaka 20% obsahu zložky Saltidin® dokážete repelent účinkovať až 8 hodín za všetkých okolností.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lifesystems Repelent Expedition Sensitive Spray

Vysoko účinný repelent proti komárom a kliešťom. Expedition Sensitiv repelent neobsahuje zložku DEET, teda je založený výhradne na prírodnej aktívnej zložke Saltidin®. Ponúka 8 hodinovú účinnú ochranu proti drobnému bodavému hmyzu ako sú komáre, mušky i kliešte. Repelent Expedition Sensitive je vhodný aj pre deti od 2 rokov.

Prírodná zložka Saltidin®

Repelent proti hmyzu určený pre vysoko rizikové oblasti s 20% koncentráciou Saltidinu® (Icaridin) je vysoko účinný proti komárom pri prevencii malárie, encefalitídy, dengue a žltej zimnice.

Dlhodobá ochrana až 8 hodín

Maximálna ochrana zaisťuje, že vydrží po aplikácii až 8 hodín a umožňuje niekoľkonásobné opakované aplikácie, čo sa odporúča v oblastiach s vysokou teplotou a vlhkosťou, aby vás repelent chránil čo najdlhšie.

Vhodný aj pre deti už od 2 rokov

Repelent je balený v odolnej hliníkovej fľaši s viečkom v spreji. Repelent vydrží 24 mesiacov od prvého otvorenia.

Funguje s ochranou proti slnku

Nie všetky repelenty si zachovávajú svoju účinnosť aj v spojení s ďalšími ochrannými prostriedkami. Tento repelent od značky Lifysystems však áno. Účinnosť by nemala byť ovplyvnená krémom proti slnku a nie je potrebné aplikovať viac ako odporúčané množstvo repelentu proti hmyzu. Vždy však najskôr naneste opaľovací krém a pred aplikáciou repelentu ho nechajte dôkladne vsiaknuť do pokožky.

Cestovanie s ľahkosťou

Repelent je vďaka svojej veľkosti veľmi praktický, je nehorľavý, a preto vyhovuje leteckým pravidlám.

Bezproblémové cestovanie lietadlom

Všetky repelenty proti hmyzu Lifesystems sú dodávané v trvanlivej hliníkovej fľaši s nepriepustnou pumpičkou a je možné ich vziať do lietadlovej batožiny.

Odolný proti potu

Lifesystems repelent proti hmyzu je odolný proti potu, čo znamená, že môžete s pokojom v duši pokračovať vo svojich cestách a dobrodružstve.

Použitie

Aplikujte rovnomerne na odhalené oblasti. Dôkladne votrite do kože. Na aplikáciu na tvár a krk si naneste malé množstvo do dlane a rozotrite. Držte ďalej od očí a úst. Aplikáciu opakujte podľa potreby, najmä v oblastiach s vysokou vlhkosťou a pri zvýšenom potení. Aplikáciu opakujte aj po kúpaní alebo sprchovaní.

Bezpečnostné pokyny

Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Chráňte pred teplom, iskrami, otvoreným plameňom, horúcimi povrchmi.
PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a pokiaľ ich možno vybrať ľahko.
PRI PODRÁŽDENÍ KOŽE: Vyhľadajte lekársku pomoc a ošetrenie. Pokračujte vo vyplachovaní. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade.
Obsah/nádobu likvidujte v súlade s miestnymi regionálnymi národnými medzinárodnými predpismi.

Zloženie

  • Saltidin® (Icaridín) 20%, alkohol

Špecifikácia

  • Ochranná prírodná zložka Saltidin - stredná až vysoká ochrana
  • 8 hodinová ochrana
  • Neobsahuje zložku DEET
  • Dlhotrvajúca ochrana až 8 hodín
  • Veľmi odolný obal
  • Vhodný aj pre deti od 2 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana pred hmyzom
Záruka: 2 roky

Súčasťou britskej spoločnosti Lifesystems je v súčasnosti 50členný tím vývojárov produktov a skutočných odborníkov na cestovanie, ktorí dodávajú expedičné vybavenie špecializovaným predajcom vo viac ako 40 krajinách sveta. Ako tím, ktorý sám často prežíva nutkanie vrhnúť sa po hlave do dobrodružstva, vie, ako vyrobiť súpravu, ktorá je pre danú prácu vhodná. Výrobky Lifesystems sú navrhnuté a vyvinuté s použitím špičkových materiálov a techník. Každý dizajn bol hlboko zvažovaný, aby vám pomohol dostať to najlepšie zo životného dobrodružstva, bez ohľadu na to, či veľkého alebo malého. Aby ste sa mohli vydať na ďalšie dobrodružstvo, zaistite si vedomosti, ktoré vás pripravia na čokoľvek.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk