Carson Lupa 2 ks do peňaženky 2,5x zoom + 6x zoom

Super cena
Značka: Carson
€5,95 €4,96 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

WM-01 Wallet Magnifier™ Twin Pack 2,5x Power Lupa veľkosti kreditnej karty so 6x bodovou šošovkou obsahuje dve kompaktné Fresnelove lupiny veľkosti kreditnej karty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Carson Lupa Dualpack do peňaženky 2,5x zoom + 6x zoom

HU-401 AdventurePak™ vrátane 30mm detského poľného ďalekohľadu, Lensatic kompasu, svietidla a signálne píšťalky so vstavaným teplomerom je všetko, čo potrebujete pre veľké dobrodružstvá! Ideálne pre turistiku, cyklistiku, kempovanie a všetky formy prieskumu. Obsahuje kompaktný 30mm kompaktný ďalekohľad, svietidlo, lensatický kompas so skutočnými možnosťami triangulácie ručného ložiska a kombináciu signálu píšťalka/teplomer.

Špecifikácia

  • Veľkosť balenia: 10,2 cm x 2 cm x 14,2 cm

Obsah balenia:

  • lupa 2,5 zoom
  • lupa 6x zoom

Dodatočné parametre

Kategória: Orientácia a optika
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.031 kg

Spoločnosť Carson Optical založil Richard Cameron v roku 1990. V súčasnosti má celosvetové sídlo v Ronkoncome, New York, USA. Carson je výrobná spoločnosť, ktorá predáva širokú škálu optických výrobkov. Je najväčším výrobcom amerických lúp, najväčším výrobcom amerických vreckových mikroskopov a popredným dodávateľom ďalekohľadov. Spoločnosť Carson má viac ako 100 patentov a predává ich lovcom, turistom, študentom, remeselníkom aj staviteľom.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk