HYGSET jednorazové papierové sedátka na WC, splachovateľné, 10 ks

Značka: HYGSET
€2,30 €1,92 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Vybavte sa jednorazovými papierovými sedadlami na WC a cíťte sa na cestách príjemne. Papierové sedátka sú splachovateľné a rozložiteľné.

Detailné informácie

Podrobný popis

hygset-jednorazova-papirova-sedatka-na-wc--splachovatelna--10-ks-4HYGSET jednorazové papierové sedátka na WC, splachovateľné, 10 ks

Poznáte ten pocit, keď sa ocitnete na verejných toaletách, ale pri predstave, že by ste sa mali posadiť sa na doštičku, sa necítite úplne príjemne? Nielen lepší pocit, ale aj hygienickejšie prostredie si môžete vytvoriť vďaka využitiu jednorazových papierových sedátok na WC.

Papierové sedátko sa hodí pre využitie na verejných záchodoch, ktoré sú využívané širokou verejnosťou, ale aj pre cestovanie po svete. Len si spomeňte, koľkokrát ste sa ocitli v nie príliš lichotivých podmienkach na letiskách v menej rozvinutých krajinách.

Papier je splachovatelný a rozložiteľný

hygset-jednorazova-papirova-sedatka-na-wc--splachovatelna--10-ks-2

Ak sa v prípade toaletného papiera častokrát bojíte, či nedôjde k upchatiu toalety, s jednorazovým papierovými sedadlami sa vám to nestane. Papierové sedátka sú totiž vyrobené zo 100% celulózy, vďaka čomu sú mimoriadne ľahko splachovatelné. Dokonca lepšie ako bežný toaletný papier. V odpade sa materiál rozloží zo 100 %.

100 % ekologické

hygset-jednorazova-papirova-sedatka-na-wc--splachovatelna--10-ks-3

Ak vám záleží na ďalšom fungovaní našej planéty, malo by vám záležať aj na využívani ekologických materiálov. Toto papierové sedátko sa vďaka svojmu materiálu (100% celulóza) kamaráti s prírodou a dokáže sa veľmi rýchlo rozložiť. Nezanechá tak v prírode vôbec žiadnu stopu.

Tvarom a veľkostne prispôsobiteľné väčšine toaliet

hygset-jednorazova-papirova-sedatka-na-wc--splachovatelna--10-ks-1

Jednorázové papierové sedátka vytvára hygienickú bariéru medzi vašou pokožkou a samotnou doskou. S rozmermi 35,5 cm x 43 cm je prispôsobiteľné väčšine toaliet nielen u nás, ale aj vo svete. Papierové sedátko zároveň obsahuje špeciálne vytvarovanú prostrednú časť pre lepšie spláchnutie a samovoľné vtiahnutie do toalety.

Kúpou sedátka prispievate na dobročinný projekt Mary's Meals

Keďže sa snažíme nákupom tovaru šetriť našu planétu a zároveň podporovať charitatívne projekty, rozhodli sme sa podporiť spoločnosť HYGSET, ktorá z každého nami predaného výrobku venuje 3 centy charitatívnej organizácii Mary's Meals. Táto organizácia zabezpečuje v najchudobnejších krajinách sveta jedno jedlo denne hladujúcim deťom. Viac informácií o organizácii Mary's Meals.

Špecifikácia

  • Počet: 10 sedátiek
  • Materiál: 100 % celulóza
  • Univerzálny rozmer: 35,5 cm x 43 cm
  • Certifikácia: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
  • Využitie: verejné toalety, cestovanie

Návod na použitie

  1. Rozložte sedátko a uvoľnite prostrednú časť
  2. Zabezpečte, aby stredná časť voľne visela smerom dolu
  3. Položte papierové sedátko na WC
  4. Pohodlne sa posaďte

Dodatočné parametre

Kategória: Osobná hygiena
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.026 kg

Dvaja mladí podnikatelia sa rozhodli v roku 2019 založiť rýdzo českú spoločnosť Hygset s.r.o. za účelom vyriešenia problémov s často zlým stavom verejných toaliet v Českej republike. Na základe prieskumov zistili, že nehygienický stav toaliet rieši až 55 % všetkých opýtaných. Preto vyvinuli unikátny produkt - sedátka na toaletu ideálne aj na cestovanie.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk