Travelite digitálna váha na kufor

Značka: Travelite
€9,90 €8,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Overte si ešte pred vycestovaním, koľko vaša batožina váži s váhou na kufor Travelite. Digitálna váha na batožinu vám pomôže predísť zbytočným poplatkom, ktoré vám môžu z nadváhy batožiny plynúť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travelite digitálna váha na kufor

Overte si ešte pred vycestovaním, koľko vaša batožina váži s váhou na kufor Travelite. Digitálna váha na batožinu vám pomôže predísť zbytočným poplatkom, ktoré vám môžu z nadrozmernej batožiny plynúť.

Nízka hmotnosť, vysoká presnosť

Táto váha na kufor udrží hmotnosť až 40, s presnosťou na 50 g. Jej vysoká presnosť vám pomôže vyhnúť sa poplatkom za nadváhu batožiny.

Praktické rozmery

Cestovná váha Travelite je ľahká a kompaktná. S rozmermi 15 x 3 x 3 cm sa zmestí do tašky alebo kabelky, takže sa ľahko skladuje a prenáša.

Jednoduchá manipulácia

Veľký LCD displej s automatickým uzamknutím údajov uľahčuje čítanie. Podsvietenú obrazovku je možné vidieť pri slabom svetle alebo pri silnom slnečnom svetle.

Vynikajúci design a kvalita

Ručná váha na kufor Travelite je ergonomická, pohodlná a spoľahlivého vzhľadu, vhodná na váženie a má dlhú životnosť. Vďaka intuitívnemu ovládaniu ide o ideálneho spoločníka na cesty.

Špecifikácia

  • Veľkosť: 15 x 3 x 3 cm
  • Hmotnosť: 100 g
  • Materiál: hliník
  • Nostnosť: až 40 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k batožinám
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg

Společnost Travelite nabízí kvalitní cestovní zavazadla pro různé typy cest. Tato odolná a funkční zavazadla jsou navržena v Německu a zaměřují se na komfort a spokojenost cestovatelů. Okrem toho však disponujú aj mnohými cestovnými doplnkami, ktoré vám nemôžu na cestách chýbať.

Travelite se zaměřuje na zodpovědný přístup a udržitelnost, což zahrnuje recyklaci plastových materiálů a minimalizaci obalového materiálu. Výrobky jsou navrženy s důrazem na prodlouženou životnost a kvalitu komponentů. Udržitelnost a spokojenost zákazníků jsou klíčovými hodnotami společnosti Travelite.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk