Držiak na mobil do auta na spätné zrkadlo

Novinka Super cena
€25 –36 %
drzak na mobil do auta na zpetne zrcatko 1
€25 –36 % €15,90 €13,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Nebaví vás neustále obťažovať spolujazdca, aby vám držal mobil a radil kam zahnúť? Ideálnou voľbou preto je držiak na mobil na spätné zrkadlo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Držiak na mobil do auta na spätné zrkadlo

drzak-na-mobil-do-auta-na-zpetne-zrcatko-5

Univerzálny držiak na mobil do auta na spätné zrkadlo je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu ABS. Má protišmykový povrch, dvojvrstvový vystužený silikónový držiak, ktorý chráni vaše zariadenie proti vykĺznutiu, či už za jazdy alebo na parkovisku. Zároveň disponuje 360 stupňovou rotáciou. Môžete tak kedykoľvek upraviť uhol držiaku na mobil podľa potrieb. Univerzálny typ držiaku na mobil do auta na spätné zrkadlo sa ľahko inštaluje aj premiestňuje.

Jednoduchá inštalácia

Jednoducho pripevnite držiak k spätnému zrkadlu za pomoci zaisťovacieho systému. Ten sa kvôli dokonalej stabilite pripevňuje k hrdlu spätného zrkadla.

Udržanie pozornosti za jazdy

Držiak na mobil, ktorý môžete pripevniť na spätné zrkadlo je dokonalým doplnkom pre používanie telefónu v aute. Umožní vám bezproblémovo udržať pozornosť a sústredenie aj na diaľnici. Váš telefón s navigáciou budete mať po celú dobu jazdy v úrovni očí. A je úplne jedno, či telefón použijete ako navigáciu, na prehrávanie hudby alebo prijímanie hovorov.

360° otáčanie

Keď umiestnite mobilný telefón do držiaka, môžete s ním manipulovať podľa vlastných požiadaviek. Možnosť 360° otáčania vám umožní držať telefón vodorovne aj zvisle, aby ste dosiahli najlepšieho zážitku z jazdy.

drzak-na-mobil-do-auta-na-zpetne-zrcatko-4

Kompatibilný so všetkými mobilmi až do šírky 8,5 cm

Ideálny pre dlhé jazdy, výlety a vodičov využívajúcich GPS navigáciu alebo pre sledovanie videí a filmov pre zábavu spolucestujúcich. Kompatibilný s Apple iPhone 11 Pre 11 Pre Max 11 Xr Xs Max Xs X SE 8 Plus 8 7 Plus 7 6S Plus 6S 6 Plus 65S 5C 5 4S 4 3GS 3G iPod Touch iPod Nano Samsung Note 10 10+ 10+ 5G 9 8 5 Galaxy S20 S20 + Ultra 5G S10 5G S10 S10e S10 + Pure Dash A6 A50 A20 A10e S9 Plus S8 + Active J7 V 2nd Gen J3 V 3rd Gen J7 Refine J3 Achieve Star J7 Star J7 Prime J3 Prime Fold LG.

drzak-na-mobil-do-auta-na-zpetne-zrcatko-1

Kompatibilný so všetkými druhmi áut so zrkadielkom širokým až 8 cm

Jednoduchá inštalácia, stačí pripevniť dve výsuvné úchytky na stredové spätné zrkadlo, ramená kolísky sa rozšíria až na celkovú šírku 8 cm. Vhodný pre väčšinu automobilov s automatickým a manuálnym pohonom, ako sú Ford, Volkswagen, Tesla, Hyundai, Honda, Kia, Mazda, Fiat, Nissan, Buick, Dodge, Mini Cooper, Subaru, Ford, Volkswagen, Hyundai, Chevrolet, Honda, Kia , Lexus, Lincoln, Genesis, Acura, Audi, BMW, Infiniti, Jaguar, Land Rover, Mercedes-Benz, Porsche, Jeep, GMC, Ram, Cadillac, Camry, Camaro, Ford Mustang.

drzak-na-mobil-do-auta-na-zpetne-zrcatko-3

Špecifikácia:

Rozmer: 57 x 55 x 42 cm

Hmotnosť: 135 g

 

drzak-na-mobil-do-auta-na-zpetne-zrcatko

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo na telefóny a kamery
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.135 kg
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk