Plávajúca rukojeť na akčnú kameru (GoPro) - čierno-modrá

VÝPREDAJ
€21 –43 %
plovouci rukojet na akcni kameru gopro 5
€21 –43 % €11,90 €9,92 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Plávajúca rukoväť na akčnú kameru vám zaistí, aby ste svoje GoPro vo vode neutopili. Zaznamenajte si aj svoje vodné radovánky, ktoré zažijete na dovolenke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plávajúca rukojeť na akčnú kameru (GoPro) - čierno-modrá

plovouci-rukojet-na-akcni-kameru--gopro-2

Táto plávajúca rukoväť na akčnú kameru (GoPro a ďalšie) udrží kameru na vodnej hladine a zabráni jej potopeniu. Žiarivé farby v spodnej časti rukoväte zároveň umožňujú lepšiu viditeľnosť a ľahkú rozpoznateľnosť vo vode. Je tak ideálnym pomocníkom počas hlbokého potápania, šnorchlovania, plávania, surfovania a ďalších vodných športov.

Fotky produktu sú iba ilustračné. Mobilný telefón ani akčná kamera nie je súčasťou produktu.

Texturovaná protišmyková rukoväť

Konštrukcia pólových faktorov rukoväte je prispôsobená pre mokré podmienky, v ktorých bude rukoväť použitá. Vysoko kvalitná protišmyková rukoväť poskytuje pevné uchopenie a extra pohodlie. Rukoväť tak nebude lepkavá ako iné gumové rukoväte. Grip je totiž používaný ako stabilizátor kamery a poskytuje ľahké mierenie. Svoje objekty tak zachytíte z rôznych uhlov so zvýšenou stabilitou a kontrolou.

Viacúčelové použitie

Vodotesný diel plávajúcej rukoväte možno použiť aj ako úložný priestor pre vaše cenné drobné predmety, ktoré potrebujete udržať v suchu. Prípadne môžete tento priestor využiť po čiastočnom naplnení vodou aj pre neutralizovanie tlaku počas potápania, šnorchlovania a ďalších podvodných aktivít. Rukoväť naplnená vodou sa totiž vznáša pod vodou neutrálne, bez toho aby sa dostala až na hladinu. Pri použití bez vody sa opäť mení tlak vnútri a plavák kamery sa bude vznášať na vodnej hladine.

plovouci-rukojet-na-akcni-kameru--gopro-5

Prenosné a ľahké spracovanie rukoväte

Rukoväť je vysoká 18 cm a váži iba 75 gramov a možno ju použiť na súši i vo vode. Táto kompaktná a ľahká rukoväť je kompatibilná s GoPro HD, GoPro Black Hero 9, GoPro Hero8, GoPro Hero 7, GoPro Hero 1, GoPro Hero 2, GoPro Hero 3, GoPro Hero 3+, GoPro Hero 4, GoPro Hero 4s, GoPro Hero 6, GoPro Hero 5 i GoPro Session edícia, Fusion, SJCAM, YICAM, Akasa, DJI OSMO a ďalšie. Nie je nutné žiadne ďalšie montážne príslušenstvo. Držiak sa nakloní o 180 stupňov, čo poskytuje väčšie možnosti fotografovania.

plovouci-rukojet-na-akcni-kameru--gopro-1

Plnohodnotné príslušenstvo

Rukoväť je dodávaná s pridaným základným príslušenstvom:

1. Popruh na zápästie - súčasťou je vysoko kvalitná nastaviteľná šnúrka, ktorá zaistí bezpečnosť vašej kamery GoPro.

2. Skrutka - pre pevné pripevnenie akčnej kamery k rukoväti.

3. J-Hook - súčiastka napájajúca napríklad GoPro, kompatibilná so všetkými akčnými kamerami ako je GoPro, GoPro Hero Series, ale aj Fusion, SJCAM, YICAM, Akasa, DJI OSMO.

Rozmer: 18 x 3,5 cm

plovouci-rukojet-na-akcni-kameru--gopro-6

plovouci-rukojet-na-akcni-kameru--gopro-4

plovouci-rukojet-na-akcni-kameru--gopro-3

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo na telefóny a kamery
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.075 kg
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk