GSI Sada cestovných príborov

Značka: GSI Outdoors
€4,40 €3,67 bez DPH
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Cestovná sada príborov od značky GSI je ultimátna ľahká technická sada príborov. Obsahuje lyžicu, vidličku, nôž, karabínový klip.

Detailné informácie

Podrobný popis

GSI Sada cestovných príborov

Plnohodnotný dizajn cestovnej sady príborov sa ľahko zmestí do ruky. Táto sada príborov neobsahuje BPA. Jej súčasťou je lyžica, vidlička a nôž. Vrúbkovaný nôž umožňuje vďaka vrúbkam veľmi pohodlné krajanie ako steaku, tak tvrdšej zeleniny a zároveň uľahčí prácu s vašou obľúbenou nátierkou.

Ľahký kompaktný dizajn

Táto sada 3 kusov opakovane použiteľných cestovných príborov obsahuje lyžicu, vidličku a nôž, ktoré sa skladajú z patentovanej, ultraľahkej, ultra silnej hliníkovej zliatiny. Poskytuje ľahký pocit bez kompromisov v odolnosti. Ideálne pre kempovanie vonku alebo piknik na pláži.

Dokonalá výbava pre cestovanie, kempovanie a každodenné použitie

3dielna sada cestovných príborov GSI je nevyhnutnosťou pre každodenné použitie, kempovanie vonku, pikniky, grilovanie alebo pre akékoľvek jedlo na cestách.

Praktický krúžok

Už žiadne miznúce kúsky príborov. Príbor si môžete pripevniť vďaka praktickému krúžku prakticky kamkoľvek. Uväzovacia šnúrka pohodlne udrží vaše príbory pohromade a organizovane.

Materiál: Acetal

Dodatočné parametre

Kategória: Riad, príbor
Záruka: 2 roky

Zakladatelia a súrodenci Don, Ian a Kathy Scott nie sú žiadni cudzinci v dobrodružstve: Škóti strávili detstvo skúmaním Britskej Kolumbie, než založili GSI Outdoors v roku 1985. Teraz so sídlom vo Spokane vo Washingtone v nádhernom podhorí Skalistých hôr vnútrozemského severozápadu, GSI Outdoors zostáva v rodinnom vlastníctve a vytrvalo sa snaží vytvárať premyslené a inovatívne vybavenie. Začali sme s predajom smaltovaného riadu a za tie roky sa naše podnikanie rozrástlo o technický, inovatívny a zábavný vonkajší riad a vybavenie k jedlu a pitiu.

Našou vášňou je skvelé jedlo vonku. Prispôsobíme sa pohodliu domova a náročnosti vašich dobrodružstiev, či už vychádzate na akúkoľvek horu. Veríme, že jedlo nás spája, udržuje naše skúmanie a záhadne vždy chutí lepšie, keď je varené a konzumované vonku.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk