B2B Deluxe Stieracia mapa sveta s vlajkami

Značka: B2B
€9,90 €8,90 €15,40 €11,90 od €8,90 €9 bez DPH €8,09 bez DPH €14 bez DPH €10,82 bez DPH od €8,09 bez DPH
Vypredané Vypredané Skladom Vypredané Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- - 24.4.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Najpodrobnejšia stieracia mapa sveta, ktorá poteší nejedného cestovateľa. Táto stieracia mapa je jedna z najväčších, akú u tohto druhu objavíte. Ideálna ako darček, a to nielen pre cestovateľov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Deluxe Stieracia mapa sveta s vlajkami, 82,5 x 59,4 cm alebo 42 x 30 cm

Jedna z prvých stieraciach máp sveta, aké kedy boli vyrobené. Inovatívny dizajn je vyrobený na recyklovateľnom papieri najvyššej kvality spolu s odnímateľnou zlatou fóliou na hornej vrstve.

Kartografické prepracovaný dizajn

Táto stieracia mapa dokáže vďaka svojej veľkosti zachytiť každučký detail jednotlivých krajín. Dokáže tak zobraziť aj jednotlivé drobnosti v jednej mape. Stierajte svetové destinácie a odhaľte farebnú geografickú mapu schovanú pod zlatou vrstvou.

Rozšírená časť s vlajkami

Stieracia mapa je exkluzívna aj tým, že v spodnej časti obsahuje aj všetky vlajky sveta. Pri stieraní jednotlivých krajín tak môžete zotrieť aj vlajku krajiny, ktorú ste práve navštívili.

Variant 1 (extra veľká stieracia mapa): táto stieracia mapa patrí k tým najväčším. Mapa s rozmermi 82,5 x 59,4 cm je pokrytá zlatou stieracou vrstvou. Táto stieracia mapa je aktualizovaná k roku 2021, vďaka čomu umožňuje detailné mapovanie každej krajiny. Stieracia mapa navyše zobrazuje všetky krajiny v prírodnej geografickej farbe spolu s ich hranicami, tieňovaním kopcov, najvyšších hôr, riek a mnoho ďalších zaujímavých geografických útvarov.

Variant 2 (menšia stieracia mapa): v našej ponuke nájdete aj menší rozmer tejto mapy vo veľkosti 42 x 30 cm.

Ideálna ako darček

Stieracia mapa môže slúžiť aj ako nástenná mapa sveta, ktorú môžete darovať svojmu obľúbenému dobrodruhovi ako darček. Doprajte svojim blízkym nielen snívanie, ale tiež možnosť naplánovať si ďalšiu cestu podľa stále nezotretých krajín. Ten pocit pri stieraní ďalšej a ďalšej krajiny je neopísateľný. Stieracia mapa je ideálny darček tiež pre vzdelávanie mladých objaviteľov.

Praktická a pôvabná tuba

Stieracia mapa je vložená do veľmi vkusnej tuby, ktorá je súčasť balenia. Stieraciu mapu tak nielen chráni, ale aj jej dodáva úplne nový rozmer.

Prepracovaná výroba

Spoločnosť Deluxe kombinuje u tejto stieracej mapy prepracované detaily, dizajn a vysoko kvalitné povrchové úpravy. Ide o medzinárodne uznávanú kartografickú spoločnosť, kde každoročne tím odborníkov pripravuje niekoľko ohromujúcich radov stieraciach máp sveta. S takým dizajnom sa pochválite v nejednej domácnosti.

Varianty:

  • 82,5 x 59,4 cm
  • 42 x 30 cm

Balení: součástí balenia je papierová mapa i šedivý tubus

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk