Mapové špendlíky z dreva, 40 ks v balení

Značka: B2B
€6,20 €5,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Tieto elegantné drevené špendlíky vám poslúžia nielen na označenie navštívených miest na mape, ale aj ako pekný dekoratívny prvok, napríklad pri pripínaní fotografií na nástenku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mapové špendlíky z dreva, 40 ks v balení

Tieto ozdobné pripínačky alebo špendlíky môžete zapichnúť do mapy a označiť si tak miesto, ktoré ste už navštívili. Môžete ich použiť na tvrdšie drevené mapy aj na korkové mapy. Okrem toho však môžete mapové špendlíky použiť aj na pripevnenie drobných predmetov.

Široká škála použitia

Tieto mapové kolíky môžete použiť napríklad na fotostenu, na drevené a korkové mapy, na nástenku, korkový glóbus alebo penovú tabuľu. Sú vhodné do škôl, kancelárií a domácností.

Kvalitné spracovanie

Mapové kolíky môžete poznať aj pod názvom pripínačky. Sú vyrobené z kvalitného dreva a kovu. Preto sú veľmi odolné a pevné aj pri dlhodobom používaní.

Špecifikácia

  • Farba: červená
  • Materiál: drevo
  • Počet kusov v balení: 40
  • Rozmer: 3 cm x 1 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk