Stieraci plagát – 100 vecí, ktoré musíte zažiť v páre v slovenčine

Značka: B2B
€10,40 €8,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Ste dobrodruhom, ktorý si rád plní sny v páre? Tak práve pre vás je stierací plagát so 100 vecami, ktoré musíte zažiť. Stieracie mapa vám dá na výber od zavesenia zámku lásky, až po poslanie héliového balónika s odkazom do neba. Vyberte si aktivitu a utekajte ju vyskúšať so svojou drahou polovičkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stieraci plagát – 100 vecí, ktoré musíte zažiť v páre v slovenčine

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-v-paru (2)Naše stieracie plagáty so zoznamom rôznych tém zobrazujú 100 najčastejších vecí, ktoré si obľúbilo stovky cestovateľov a dobrodruhov pred vami. Tieto krásne plagáty vám umožňujú zoškrabať svoje uplynulé zážitky, aby ste odhalili, čo sa skrýva pod každým políčkom.

Upozornenie: tubus plagátu je v českom jazyku. Vo vnútri je však plagát v slovenčine.

100 najlepších veci, ktoré chcete zažiť v páre

Od zavesenia zámku lásky, cez poslanie héliového balónika s odkazom do neba, prezradenia tajomstva z detstva, až po náhodné vycestovanie do neznáma. To všetko a ešte viac musíte zažiť s týmto stieracím plagátom zážitkov pre pár.

Objavte nové obľúbené aktivity

Neviete, kam sa v živote vydať ďalej? Táto stieracia mapa či plagát vás nasmeruje a rozšíri vám obzory. Zaveste ho na stenu a sledujte, ako skúšate nové aktivity, učíte sa nové veci a utužujete vzťah so svojou polovičkou. Alebo sa snažte plniť výzvy a porovnávať sa s rodinou a priateľmi.

100 farebných ikon

Pod zlatou vrstvou odhaľte farebnú postavičku alebo predmet a odlíšte tak svoje uplynulé zážitky od tých budúcich. Plagát 100 vecí, ktoré musíte zažiť s partnerom kombinuje originálne ilustrácie, ktoré nikde inde nenájdete.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-v-paru (2)

Vynikajúca kvalita tlače

S mnohými spokojnými zákazníkmi si môžete byť istí, že vám tento stieraci plagát poskytne najlepšiu možnú kvalitu tlače a prvotriedne zážitky.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-v-paru (3)

Prémiové balenie v tube

Váš nový plagát príde v tube prémiovej kvality a starostlivo zabalený v ochrannom papiera. Stieraciu mapu či plagát tak môžete rovno darovať svojej rodine alebo priateľom. Ideálny tip na darček na Vianoce, narodeniny, meniny, výročie alebo len tak pre potešenie.

Špecifikácia:

  • 100 stieracích polí
  • Materiál: papier
  • Veľkosť plagátu: 40,5 x 59 cm
  • Veľkosť balenia (tubus): 44 x 5,5 x 5,5 cm
  • Tubus v českom jazyku
  • Plagát v slovenčine

Rám nie je súčasťou balenia.

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-v-paru (1)

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-v-paru (4)

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-v-paru (4)

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-v-paru (3)

stiraci-plakat---100-veci-co-musite-zazit-v-paru (5)

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.13 kg

Stieraci plagát – 100 vecí ktoré musíte zažiť v páre

Stieraci plagát – 100 vecí ktoré musíte zažiť v páre 2

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk