Stieraci plagát – 60 miest Európy

Značka: Salouza
€16,20 €13,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Ste dobrodruhom, ktorý si rád plní sny? Vyrazte do okolitých štátov alebo aj ďalších vzdialenejších štátov Európy a objavte nepoznané. Stieracia mapa Európy vám bude všetky cesty pripomínať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stieraci plagát – 60 miest Európy

stiraci-plakat-60-mest-evropyPre tých, ktorých vášňou je cestovať a navštevovať rôzne krajiny a cudzie mestá, predstavujeme stierací plagát „Navštívte Európu“! Top 60 miest, ktoré musíte v Európe navštíviť. Tieto mestá Európy sú na zozname najlepších cestovateľov. Plagát pod stierateľnou vrstvou skrýva názov a unikátnu ilustráciu mesta.

Ideálny darček pre každú príležitosť

Tento plagát Európy s možnosťou stierať je ideálnym darčekom pre mužov aj ženy. Hodí sa ako darček na narodeniny, meniny, výročie alebo aj na Vianoce. Necháme na vás, ktoré obdobie pre tento darček si vyberiete ako najlepšie načasované.

60 najobľúbenejších európskych miest, ktoré chcete navštíviť

Od Florencie, cez Oslo, až po portugalský Lisabon. To všetko a mnoho ďalších európskych miest skrátka budete chcieť navštíviť. V každom z vybraných miest nájdete niečo unikátne. A aby ste si svoj výlet neustále pripomínali, môžete si ho zotrieť ihneď po návrate.

Objavte nové obľúbené mestá

Neviete, kam sa vydať ďalej? Táto stieracia mapa či plagát vás nasmeruje a rozšíri vám obzory. Zaveste ho na stenu a sledujte, ako objavujete nové mestá Európy. Alebo si len tak vytvorte výzvu s rodinou a priateľmi.

Vynikajúca kvalita tlače

S mnohými spokojnými zákazníkmi si môžete byť istí, že vám tento stierací plagát poskytne najlepšiu možnú kvalitu tlače a prvotriedne zážitky.

Prémiové darčekové balenie

Váš nový plagát príde v darčekovej krabici prémiovej kvality a starostlivo zabalený v ochrannom papieri. Stieraciu mapu či plagát tak môžete rovno darovať svojej rodine alebo priateľom.

Špecifikácia

  • 60 rôznych miest k navštíveniu v Európe
  • Materiál: vytlačené na vysoko kvalitnom odolnom papieri
  • Veľkosť plagátu: 42 cm x 59,4 cm
  • Balené v jedinečnej plagátovej krabičke
  • Stieraciu vrstvu je možné zoškrabnúť mincou alebo žetónom

Rám, ani závesný systém nie je súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.13 kg

Litovská spoločnosť Salouza vyrába a tlačí najkrajšie doplnky na utieranie pre cestovateľov. Stojí za výrobou stieracích plagátov a stieracích kariet pre cestovateľov, ktoré na prvý pohľad zaujmú aj necestovateľov.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk