Stieraci plagát 100 nápadov na rande

Značka: B2B
€13,90 €11,58 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Vyplňte svoje želanie alebo želanie svojho manžela/manželky. Tento stierací plagát vám poskytne sto nápadov na najromantickejšie rande. Stierací plagát vám dá na výber od návštevy botanickej záhrady, ochutnávky vína až po vyriešenie únikovej hry alebo spoločné trávenie času cez deň v pyžame.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stieraci plagát 100 nápadov na rande

Stierací plagát so 100 nápadmi na rande je viac než len obyčajný darčekový predmet. Je to plagát, ktorý obsahuje 100 návrhov na zážitky, vďaka ktorým budú vaše spoločné chvíle nezabudnuteľné a vo vašom vzťahu nezostane miesto pre nudu. Stačí si vybrať políčko a zotrieť ho vo chvíli, keď so svojou lepšou polovičkou dokončíte danú aktivitu. Začnite svoje ďalšie dobrodružstvo ešte dnes a prelomte ľady, ktoré ste nechali stáť na mieste posledné týždne.

Pod každým políčkom sa skrýva prekvapenie pre pár

Plagát obsahuje 100 rôznych návrhov na spoločne strávený čas! Pred zotretím políčka uvidíte konkrétny zážitok, ktorý musíte v ten deň absolvovať. Ideálne pre dvoch ;), aby bol váš spoločný čas vzrušujúcejší. Čo môžete očakávať, sa dozviete pri prezeraní samotného plagátu so 100 tipmi na rande. Vďaka zážitkom zo všetkých oblastí života si môžete ľahko vybrať návrh prispôsobený vašim aktuálnym možnostiam alebo túžbam. Môžete vyskúšať aktivity, ako je ochutnávka vína, návšteva botanickej záhrady, víkendový výlet, spoločná jazda na koni, návšteva únikovej miestnosti, hra na schovávačku alebo guľovačka.

Plagát je pokrytý stieracou vrstvou vytvorenou pomocou najnovšej vylepšenej technológie

Stierateľnú vrstvu možno ľahko zoškrabať aj po dlhšom čase bez toho, aby sa poškodila grafika pod ňou. Stierací plagát je skvelá zábava, pretože vám umožní objavovať nové oblasti a budete mať dobrý pocit z plnenia nových úloh. Vzhľad škrabacieho plagátu sa časom mení podľa toho, ako postupujete. Vďaka tomu sa každý plagát stáva personalizovaným darčekom.

Elegantný tubus

Výrobok je zabalený v elegantnom tubuse, ktorý mu dodáva jedinečný vzhľad a chráni obsah počas prepravy. Okamžite je k dispozícii na darovanie ako darček, nie je potrebné žiadne ďalšie balenie. Výrobok je v anglickej jazykovej verzii.

Nielen na Valentína a výročie

Stierací plagát 100 nápadov na rande je vysnívaným darčekom na Valentína alebo výročie, pretože vás len tak skoro neomrzí. Vďaka nemu bude váš sviatok lásky trvať celý rok! Dobrodružstvá na stieracom plagáte boli navrhnuté tak, aby podnecovali predstavivosť a vytvárali krásne spomienky, na ktoré budete radi spomínať aj po rokoch. Vieme tiež, že chuť do jedla prichádza, takže aj keď si zoškrabete všetky miesta, plagát určite podnieti vašu kreativitu a aj po rokoch bude skvelou inšpiráciou na plánovanie vašich ďalších spoločných vzrušujúcich dobrodružstiev.

Jedinečný svadobný darček

Stierací zoznam v podobe plagátu zabaleného v estetickej tube je tiež skvelým nápadom na svadobný darček pre nevestu a ženícha, darček k výročiu a na akúkoľvek inú príležitosť, pri ktorej potrebujete darček pre pár. Stierací plagát je niečo výnimočné, nezabudnuteľné a úplne iný ako tradičná fľaša vína. Je to vynikajúci darček pre pár, ktorý už má všetko a viac ako hmotné statky si cení spoločne strávený čas. Výzvy pre plagát zamilovaných boli vybrané tak, aby ste sa nemuseli hanbiť ukázať plagát svojim blízkym: sú atraktívne, prekvapivé a mnohé z nich majú potenciál stať sa spomienkami na celý život.

Špecifikácia

  • Materiál: Laminovaný papier s UV vrstvou, ktorá uľahčuje odstránenie škrabancov
  • Rozmery: 59,4 cm (výška), 42 cm (šírka)
  • Dĺžka ochranného tubusu: 45,5 cm
  • Hmotnosť: 130 g
  • Jazyk: angličtina

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.13 kg

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk