Vodotesný obal na mobil, univerzálny

€9,90 €8,25 bez DPH
Skladom Vypredané Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Ochráňte svoj telefón vodotesným obalom na mobil, ktorý je svojou veľkosťou univerzálny pre väčšinu mobilov. Okrem toho však tento vodeodolný obal ochráni aj karty, hotovosť alebo iné dokumenty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodotesný obal na mobil, univerzálny

vodotesny-obal-na-mobil-univerzalni-a (1)Tento vodotesný obal na mobil je vhodný pre veľkosť obrazovky mobilného telefónu pod 6 palcov, ako je napríklad Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 +, Apple iPhone 4 / 4S / 5 / 5S / 6 / 6s Plus / 7/8/9/10, 11, Huawei G6 / P6 / P7 / Mate 7, Meizu 2 / MX3 / 4, Xiao 2 / 2S / 3/4 atď. Vodotesné puzdro na mobil môžete využiť pri plávaní, potápaní, raftingu, rybárčení, či už ste v aquaparku alebo na dovolenke na pláži. S vodeodolným obalom môžete až do hĺbky 30 metrov.

Bezpečnosť na prvom mieste

Náš vodotesný obal na mobil využijete pre množstvo aktivít. Okrem iného pri plavbe loďou, v sychravom či zasneženom počasí na lyžovačke. Puzdro totiž zabráni nečistotám, ale zároveň je aj prachotesné. Aby ste si potvrdili 100% spoľahlivosť tohto vodotesného obalu na mobil, vložte do obalu kúsok papiera a ponorte puzdro aspoň na 15 minút do vody ešte pred prvým použitím. Tým si potvrdíte bezpečnosť svojich elektronických zariadení.

Nekonečná škála využitia

Vodeodolný obal na mobil môžete využiť pre fotografovanie, videozáznamy, kontrolu e-mailov alebo ďalšie funkcie dotykovej obrazovky. Je jedno, či práve plávate, rybárčite alebo sa len tak bavíte na vode. Pre pohodlné nosenie je vodeodolné púzdro dodávané s popruhom na krk.

vodotesny-obal-na-mobil-univerzalni-a (2)

Pohodlie na maximum

Zaistenie a vodotesnosť majú na starosti dva otočné zámky s uzatvárateľnou sponou. Pohodlne tak budete mať zároveň prístup k vášmu zariadeniu a ďalším osobným predmetom, plnú ochranu (vodotesnosť / odolnosť proti snehu / ochranu proti nečistotám) proti vode, snehu, piesku, špine, dokonca aj pri búrke. Puzdro na telefón chráni nielen váš telefón, ale aj ďalšie dokumenty, kreditné karty alebo hotovosť atď.

vodotesny-obal-na-mobil--univerzalni-modra (2)

Zachová dotykový displej

Mobil nemusíte ani zďaleka neustále vyťahovať a riskovať tak jeho namočenie. Cez kvalitný vodotesný materiál môžete so svojím mobilom pracovať pohodlne a využiť tak jeho dotykovú plochu, aj keď je váš mobil vo vnútri vodotesného obalu.

Odporúčame:

 1. Pred prvým použitím vykonajte test vložením papiera do vodotesného obalu na mobil (uistite sa, že je horná časť úplne utesnená) a ponorte ho na 15 minút do vody.
 2. Nevystavujte puzdro dlhodobo slnku.
 3. Nevkladajte dovnútra ostré predmety.
 4. Nepoužívajte puzdro v horúcej vode.
 5. Veľmi odporúčame, aby ste pred použitím vytlačili vzduch z puzdra, aby ste mali oveľa lepší zážitok z dotyku celej obrazovky. Po použití ho očistite čerstvou vodou a usušte do sucha.

Špecifikácia

 • Materiál: Vodotesný PVC + ABS
 • Veľkosť: 17,5 x 10,5 cm (maximálna veľkosť mobilu = 16,5 x 9,5 cm)
 • Celková veľkosť aj so zapínaním: 20 x 10,5 cm
 • Hmotnosť: 46 g
 • Dĺžka šnúrky: 37 cm
 • Balenie obsahu: 1x puzdro na telefón + lanko
 • Varianty:
  • čierna
  • modrá (odlišný spôsob uzamykania, viď foto)

Dodatočné parametre

Kategória: Vodotesné obaly
Záruka: 2 roky

Vodotěsný obal na mobil, univerzální

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk