Najlacnejšie parkovanie na letisku Viedeň za pár drobných

Nejlevnější-parkování-u-letiště-Vídeň-za-pár-drobných

[AKTUALIZÁCIA: 9/2023]

Cestovať priamo na letisko Viedeň sa môže oplatiť vďaka lacnému parkovaniu. V tomto článku sa dozviete, ktoré parkoviská v blízkosti letiska Viedeň sú bezplatné a ktoré najlacnejšie.

Viedeň je jedným z najlacnejších letísk z hľadiska cien leteniek. Ale čo parkovanie? Oplatí sa vôbec cestovať do Viedne autom a parkovať v blízkosti letiska? Odpoveď nájdete v nasledujúcich riadkoch. Našli sme niekoľko miest, medzi ktorými nájdete aj to najlacnejšie platené parkovanie v blízkosti letiska Viedeň.

 

1. Parktiger - 41,3 € / 7 dní

Jedno z najlacnejších parkovísk nájdete len 6 minút jazdy vlakom od viedenského letiska. Ak chcete z tohto parkoviska cestovať kyvadlovým autobusom, cesta vám potrvá 8 minút. Miesto si môžete rezervovať tu.

 

2. Panda Parken - 84 € / 7 dní

Ak si vyberiete parkovisko Panda Parken, v cene máte zahrnutý aj 9-miestny transfer Mercedesom na letisko vzdialené 3 minúty. Tu si môžete rezervovať parkovanie na letisku Viedeň.

 

3. Park & Ride, garáž Viedeň - 28,70 € / 7 dní

Zaparkujte na okraji Viedne za najnižší možný poplatok. Na týždeň sa zmestíte do 28,70 €. Zo všetkých parkovísk sa na letisko dostanete metrom, autobusom alebo električkou. Zoznam všetkých garáží Park & Ride nájdete tu.

 

4. Car Park Life Hotel Airport - 85 € / 7 dní

Hotel s parkoviskom sa nachádza pri výjazde z diaľnice A-4 Fischamend. Z tohto parkoviska sa na letisko dostanete za približne 7 minút. Autobus na letisko premáva v oboch smeroch každých 40 minút. Miesto si môžete rezervovať tu.

 

5. Heinhotel Vienna Airport - 38,50 € / 7 dní

5 minút od letiska sa nachádza ďalšie hotelové parkovisko. Za 7 dní zaplatíte len 38,50 €, čo z neho robí jedno z najlacnejších parkovísk v okolí letiska Viedeň. Viac informácií nájdete tu.

 

6. Hotelparkplatz Arion Airporthotel - 56 € / 7 dní

24-hodinové strážené parkovisko sa nachádza len 5 minút od letiska. Cena je 8 € na deň. Medzi týmto parkoviskom a letiskom Viedeň premáva každých 10 minút kyvadlová doprava. Viac informácií nájdete tu.

 

7. Park and Fly Vienna-Schwechat Airport - 35 € / 7 dní

Parkovisko je vzdialené len 10 - 15 minút cesty autobusom, ktorým sa môžete dostať kedykoľvek počas dňa alebo v noci. Cena za týždeň na tomto parkovisku vás vyjde na 35 eur. Viac informácií nájdete tu.

 

Viete o lacnejšom parkovaní na letisku Viedeň? Dajte nám vedieť v komentároch. A ak nie, vyberte si z nášho zoznamu 7 najlepších parkovísk v blízkosti letiska Viedeň. Prípadne sa pozrite, kde zaparkovať lacno pri letisku v Budapešti.

Našli ste v článku zastaralé informácie? Napíšte nám na info@zapakuj.sk a ako odmenu dostanete zľavový kód na ďalšiu objednávku s 10% zľavou.

 

Vpred za dobrodružstvom,

cestovatelia Miška a Miňo

 

Fotka-blog-my-dvaja-zapakuj

Niečo málo o nás a prečo to vlastne robíme

Sme zanietení cestovatelia, ktorí chcú uľahčiť cestovanie rovnako zmýšľajúcim ľuďom. Vieme, ako sa cítite pri balení na každú dovolenku. A preto sa vám snažíme všetko zjednodušiť. Ponúkame vám cestovné doplnky, kozmetiku do lietadla, kozmetické sady, priehľadné taštičky, fľaštičky, skladacie fľaše, darčeky pre cestovateľov a mnoho ďalšieho.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk