Najlacnejšie parkovanie na letisku Viedeň za pár drobných

Nejlevnější-parkování-u-letiště-Vídeň-za-pár-drobných

Cestovať priamo na letisko Viedeň sa môže oplatiť vďaka lacnému parkovaniu. V tomto článku sa dozviete, ktoré parkoviská v blízkosti letiska Viedeň sú bezplatné a ktoré najlacnejšie.

Viedeň je jedným z najlacnejších letísk z hľadiska cien leteniek. Ale čo parkovanie? Oplatí sa vôbec cestovať do Viedne autom a parkovať v blízkosti letiska? Odpoveď nájdete v nasledujúcich riadkoch. Našli sme niekoľko letísk, kde nájdete najlacnejšie platené parkovanie v blízkosti letiska Viedeň.

 

1. Parktiger - 1 500 Kč (59 €) / 7 dní

Jedno z najlacnejších parkovísk nájdete len 6 minút jazdy vlakom od viedenského letiska. Ak chcete z tohto parkoviska cestovať kyvadlovým autobusom, cesta vám potrvá 8 minút. Miesto si môžete rezervovať tu.

 

2. Panda Parken - 1 500 Kč (59 €) / 7 dní

Ak si vyberiete parkovisko Panda Parken, v cene máte zahrnutý aj 9-miestny transfer Mercedesom na letisko vzdialené 3 minúty. Tu si môžete rezervovať parkovanie na letisku Viedeň.

 

3. Park & Ride, garáž Viedeň - 650 Kč (25,20 €) / 7 dní

Zaparkujte na okraji Viedne za najnižší možný poplatok. Na týždeň sa zmestíte do 650 Kč. Zo všetkých parkovísk sa na letisko dostanete metrom, autobusom alebo električkou. Zoznam všetkých garáží Park & Ride nájdete tu.

 

4. Parkovisko Life Hotel Airport - (64,50 €) / 7 dní

Hotel s parkoviskom sa nachádza pri výjazde z diaľnice A-4 Fischamend. Z tohto parkoviska sa na letisko dostanete za približne 7 minút. Autobus na letisko premáva v oboch smeroch každých 40 minút. Miesto si môžete rezervovať tu.

 

5. Heinhotel Vienna Airport - (38,50 €) / 7 dní

5 minút od letiska sa nachádza ďalšie hotelové parkovisko. Za 7 dní zaplatíte len 38,50 €, čo z neho robí jedno z najlacnejších parkovísk v okolí letiska Viedeň. Viac informácií nájdete tu.

 

6. Hotelparkplatz Arion Airporthotel - (35 €) / 7 dní

24-hodinové strážené parkovisko sa nachádza len 5 minút od letiska. Cena je 5 € na deň. Medzi týmto parkoviskom a letiskom Viedeň premáva každých 10 minút kyvadlová doprava. Viac informácií nájdete tu.

 

7. Park2fly Airport Vienna Shuttle - (55 €) / 7 dní

Parkovisko je vzdialené len 10 - 15 minút jazdy autobusom, ktorým sa môžete dostať kedykoľvek počas dňa alebo v noci. Cena za týždeň na tomto parkovisku vás vyjde na 55 eur. Viac informácií nájdete tu.

 

Viete o lacnejšom parkovaní na letisku Viedeň? Dajte nám vedieť v komentároch. A ak nie, vyberte si z nášho zoznamu 7 najlepších parkovísk v blízkosti letiska Viedeň.

 

Našli ste v článku zastarané informácie? Napíšte nám na info@zapakuj.sk a ako odmenu dostanete zľavový kód na ďalšiu objednávku s 10% zľavou.

 

Vpred za dobrodružstvom,

cestovatelia Miška a Miňo

 

Fotka-blog-my-dvaja-zapakuj

Niečo málo o nás a prečo to vlastne robíme

Sme zanietení cestovatelia, ktorí chcú uľahčiť cestovanie rovnako zmýšľajúcim ľuďom. Vieme, ako sa cítite pri balení na každú dovolenku. A preto sa vám snažíme všetko zjednodušiť. Ponúkame vám cestovné doplnky, kozmetiku do lietadla, kozmetické sady, priehľadné taštičky, fľaštičky, skladacie fľaše, darčeky pre cestovateľov a mnoho ďalšieho.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk