Lifeventure Štuple do uší, penové (3 páry)

Značka: Lifeventure
€5,20 €4,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Máte pred sebou niekoľkohodinový let a bojíte sa, že sa nevyspíte? Kúpte si štuple do uší s praktickou krabičkou, ktorú budeme môcť mať neustále po ruke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lifeventure štuple do uší, penové (3 páry)

Chystáte sa na cestu na iný kontinent, ale máte strach, že keď tam dorazíte, budete musieť stráviť celý deň v posteli? So štupľami do uší do lietadla nebudete tento problém musieť riešiť. Kúpte si mäkké štuple do uší, ktoré zabezpečia váš komfort a pohodlie na cestách. Máte problém spať doma vedľa vášho partnera, pretože kvôli upchatému nosu vydáva nepríjemné zvuky? K tomu vám perfektne poslúžia mäkké štuple do uší. Užite si pokojný a pohodlný spánok, buďte druhý deň svieži a energickí.

Komfort na prvom mieste

Štuple do uší sú vyrobené z extra mäkkej a ľahkej peny. Ich zúžený tvar sa ľahko zmestí do zvukovodu a utesní miesto v uchu bez nepríjemného tlaku. Ich pohodlnosť vám tak zaistí, že dokonca zabudnete, že ich máte v ušiach.

Potrebná ochrana

Dobrý sluch je zásadný, preto je dôležité ho chrániť. Ak sa teda pohybujete v okolí zbraní, lietadiel, hlučných vozidiel alebo vodných skútrov. Či sa chystáte na koncert, hudobný festival a ďalšie hlučná miesta, štuple do uší vám vždy poskytnú potrebnú ochranu.

Opakovateľne použiteľné

Silikónový materiál sa ľahko čistí a vy tak štuple do uší môžete používať každý deň. Upchávky do uší sú zabalené do puzdra, aby bola zaistená ich hygiena a zároveň sa pohodlne prenášali.

Vybavené plastovým boxom

Každý pár štupľov do uší je zabalený v priehľadnej plastovej krabičke. Nemusíte sa tak báť, že by ste ich stratili alebo štuple do uší nemohli nájsť v kabelke či príručnej batožine.

Špecifikácia

  • Farba: žlto-oranžová
  • Materiál: mäkká polyuretánová pena
  • Rozmery krabičky: 5,6 x 4 x 2 cm
  • Hmotnosť celého balenia (aj so škatuľkou): 13 g

Dodatočné parametre

Kategória: Masky na spanie, štuple do uší
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.013 kg

Zakladateľ značky Lifeventure sa vyjadril: "Ako mladý cestovateľ po svete pred 25 rokmi ma nebavilo nosiť príliš veľa vybavenia. Potreboval som ľahkosť, funkčnosť a slobodu, ktorú prináša. Domov som sa vrátil inšpirovaný, aby sa cestovanie stalo pre ostatných lepším zážitkom. produkty predstavovali rad silných, ľahkých cestovných peňaženiek, navrhnutých tak, aby sa do nich vošlo viac peňazí, pasov a palubných lístkov. Tieto pôvodné ambície sú stelesnené vo všetkých cestovných doplnkoch, ktoré vyvíjame - sloboda cítiť sa nažive, sebavedome prežívať svoje dobrodružstvá, ľahko šliapnuť na planétu a nasávať svet inšpirácie okolo seba, nech ste kdekoľvek." Výrobky Lifeventure sú navrhnuté a vyvinuté s použitím špičkových materiálov a techník. Každý dizajn bol dôkladne zvážený, aby vám mohol dať to najlepšie zo životných dobrodružstiev, bez ohľadu na to, aké sú veľké alebo malé. Poskytuje vám slobodu a istotu dobrodružného života s výnimočnými produktmi pre cestovanie a vonku.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk