Retro mapa sveta na stenu, umelecký papier, 71 x 36 cm

Neohodnotené
Značka: B2B
€17 –31 %
retro mapa sveta na zed umelecky papir 71 x 36 cm (6
€17 –31 % €11,70 €10,64 bez DPH
Objednané - Čaká na naskladnenie
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Retro mapa sveta na stenu môže byť pekným doplnkom vašej izby alebo celej obývačky. Ak sa chcete zorientovať v geografii, vybavte sa nástennou retro mapou sveta na stenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Retro mapa sveta na stenu, umelecký papier, 71 x 36 cm

retro-mapa-sveta-na-zed--umelecky-papir--71-x-36-cm (6S touto retro mapou sveta vo veľkosti 71 x 36 cm budete mať každú krajinu ako na dlani. Obsahuje nielen farebne odlíšené krajiny, ale tiež hlavné mestá, väčšie mestá, moria a oceány.

Táto vysoko podrobná nástenná retro mapa sveta prichází v dokonalej veľkosti plagátu. Anticky sfarbená mapa ilustruje jednotlivé krajiny v kontrastných farbách, čo uľahčuje ich identifikáciu. Nádherné tieňované detaily reliéfov zobrazené na mape sú odvodené z oficiálnych výškových dát zhromaždených spoločnosťou NASA. Mapa tiež obsahuje bohato textúrovaný detail oceánskeho dna odvodený z batymetrických dát GEBCO.

Vysoký detail

Na tejto retro mape je vyznačená široká škála geografických prvkov: od hlavných miest, veľkých miest, riek, jazier, morí, geologických nížin, pohorí a vrcholov, púšti, štátnych hraníc a tiež zemepisnej šírky a dĺžky. Podstatne podrobnejšie než mnoho máp tejto veľkosti.

Vynikajúca vizuálna úprava

Návrh mapy využíva najnovšie techniky vykresľovania pre odľahčenie tlače, aby terén vyzeral ako stúpajúci z povrchu mapy.

Aktualizovaná kartografia

Retro mapa sveta je aktuálna so všetkými najnovšími politickými hranicami a medzinárodnými zmenami názvov, čo z nej robí jednu z najaktuálnejších tlačených máp dostupných kdekoľvek. Mapa dorazí zrolovaná, nie rozložená.

retro-mapa-sveta-na-zed--umelecky-papir--71-x-36-cm (5)

Materiál: retro mapa je vyrobená z tvrdého papiera, ktorého štruktúra je odlišná od obyčajného papiera alebo plagátu.

retro-mapa-sveta-na-zed--umelecky-papir--71-x-36-cm (1)

retro-mapa-sveta-na-zed--umelecky-papir--71-x-36-cm (3)

retro-mapa-sveta-na-zed--umelecky-papir--71-x-36-cm (4)

retro-mapa-sveta-na-zed--umelecky-papir--71-x-36-cm (2)

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné mapy, samolepky na stenu
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.101 kg
Položka bola vypredaná…

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk