Stieraci plagát – 70 tipov, ako prežiť materskú dovolenku

Značka: B2B
€8,90 €7,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Stierací plagát prináša 70 originálnych tipov, rád a nápadov, ako prežiť materskú dovolenku alebo ako si spríjemniť toto náročné obdobie s bábätkom. Po splnení každej aktivity môžete zotrieť ďalšie políčko a postupne odhaliť celý plagát.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stieraci plagát – 70 tipov ako prežiť materskú dovolenku

Jedinečný darček, ktorý zaručene pobaví každú novopečenú mamičku! Že materská nie je žiadna dovolenka? A ako ju vlastne prežiť a zachovať si zdravý rozum? Stierací plagát ponúka 70 originálnych tipov, rád a nápadov, ktoré vám toto náročné obdobie s bábätkom spríjemnia. Po splnení každej aktivity môžete zotrieť ďalšie políčko a postupne tak odhaliť celý plagát. Súčasťou plagátu je aj tabuľka, do ktorej si môžete zapísať dôležité informácie o svojom bábätku.

70 originálnych tipov

Od klasiky, ako je dopriať si šálku kávy alebo chvíľku pre seba v kúpeľni, tento plagát ukrýva množstvo ďalších výziev, s ktorými ste sa pri starostlivosti o bábätko určite už viackrát stretli. Zotrite ich všetky.

Farebný a veselý

Odhaľte farebnú postavičku alebo ikonu pod vrstvou, ktorá odhalí vaše najčastejšie činnosti. Plagát 70 tipov na prežitie materskej dovolenky vám ponúkne inšpiráciu, ktorú nikde inde nenájdete.

Vynikajúca kvalita tlače

Vďaka mnohým spokojným zákazníkom si môžete byť istí, že tento stierací plagát vám poskytne najlepšiu možnú kvalitu tlače a prvotriedny zážitok.

Prémiové balenie v tube

Váš nový plagát vám príde v tubuse prémiovej kvality a starostlivo zabalený. Svoj stierací plagát tak môžete darovať rovno novopečenej mamičke. Ideálny tip na darček, ktorý zaručene pobaví. Hlavne pri odhalovaní pohlavia bábätka.

Obsah balenia:

  • 1× stierací plagát
  • 1× tubus

Špecifikácia

  • Veľkosť plagátu: 40,5 × 59 cm
  • 70 stieracích políčiek
  • Informačná tabuľa na zapisovanie informácií o bábätku
  • Roztomilý dizajn
  • Balené v tube
  • Vtipný darček pre novopečené mamičky

Rámček nie je súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.13 kg

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk