Lifeventure zámok s lankom Sliding Cable Lock, 2 m

VÝPREDAJ
Značka: Lifeventure
€17,49 €14,58 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Vďaka flexibilnému 30palcovému pletenému káblu z nerezovej ocele je tento zámok ideálny ako pre zoskupovanie predmetov dohromady, tak ich zaistenia k pevným predmetom. Číselný zámok možno ľahko resetovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lifeventure zámok s lankom Sliding Cable Lock, 2 m

Oceľový zámok poskytuje pohodlné uchopenie a bezpečné zamykanie vďaka číselnému ciferníku. Zámok je vybavený oceľovým lankom, ktoré sa tiež ľahko zaťahuje a nepoškodí povrch predmetu, na ktorý ho používate.

Kufor môžete ľahko pripevniť k zariadeniu, ako je tyč vo vlaku alebo autobusu, stoličke na letisku alebo o stôl v hotelovej izbe. K batohu môžete tiež pripojiť tašku na vak alebo na bicykel helmu. Okrem toho je tento zámok vhodný pre zoskupovanie predmetov, ako sú lyže alebo turistické batohy.

Doma ho môžete použiť na uzamknutie zásuviek na lieky, alkoholových skriniek alebo iných predmetov, ktoré by nemali byť ľahko prístupné ostatným.

Odolná konštrukcia

S odolnou konštrukciou, flexibilným káblom a resetovateľnou kombináciou možno tento zaťahovací káblový zámok použiť na zabezpečenie vašich vecí k príslušenstvu alebo k ich zoskupeniu do tesného úložného priestoru - doma i na cestách.

Bezpečnosť na prvom mieste

Uchráni batožinu, bicykle, pracovné vybavenie, kufrík, kabelku, dvere, brány a mnoho ďalších položiek. Zhromažďujte položky dohromady, chráňte ich a netrápte sa s kľúčmi.

Cestovné príslušenstvo

Či už cestujete verejnou dopravou, lietate po celom svete, cestujete po meste alebo denne cestujete, udržujte svoje cenné veci v bezpečí.

Dokonalý dizajn

Odolná robustná konštrukcia s mini puzdrom znamená, že jeho konštrukcia vydrží. Náš flexibilný oceľový kábel poskytuje jednoduché použitie a zároveň chráni vaše veci.

Ľahké resetovanie

Resetujte svoju kombináciu ľahko kedykoľvek pomocou kódu troch čísel. Preprogramovateľný zámok uľahčuje zmenu kombinácií a chráni vaše cennosti.

Špecifikácia

• Uzamykateľné lanko, ktoré môže byť upevnené tesne okolo batožiny, vybavenia, majetku alebo kolesa k statickým objektom
• Integrovaný 4číselný nastaviteľný kombinačný zámok s resetovateľnou kombináciou čísel
• Lanko s dĺžkou 200 cm je vyrobené z nerezovej ocele, telo zámku zo zinkovej zliatiny
• Číselnú kombináciu si môže každý zvoliť sám
• Prednastavený kód 0-0-0-0
• 10 000 možných kombinácií

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k batožinám
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.23 kg
Položka bola vypredaná…

Zakladateľ značky Lifeventure sa vyjadril: "Ako mladý cestovateľ po svete pred 25 rokmi ma nebavilo nosiť príliš veľa vybavenia. Potreboval som ľahkosť, funkčnosť a slobodu, ktorú prináša. Domov som sa vrátil inšpirovaný, aby sa cestovanie stalo pre ostatných lepším zážitkom. produkty predstavovali rad silných, ľahkých cestovných peňaženiek, navrhnutých tak, aby sa do nich vošlo viac peňazí, pasov a palubných lístkov. Tieto pôvodné ambície sú stelesnené vo všetkých cestovných doplnkoch, ktoré vyvíjame - sloboda cítiť sa nažive, sebavedome prežívať svoje dobrodružstvá, ľahko šliapnuť na planétu a nasávať svet inšpirácie okolo seba, nech ste kdekoľvek." Výrobky Lifeventure sú navrhnuté a vyvinuté s použitím špičkových materiálov a techník. Každý dizajn bol dôkladne zvážený, aby vám mohol dať to najlepšie zo životných dobrodružstiev, bez ohľadu na to, aké sú veľké alebo malé. Poskytuje vám slobodu a istotu dobrodružného života s výnimočnými produktmi pre cestovanie a vonku.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk