Cestovný termo hrnček, nerezový, 380 ml

€12,90 €10,75 bez DPH
Momentálne nedostupné
Variant
Možnosti doručenia

Užite si nočnú jazdu autom, bez toho aby ste zaspávali. Cestovný termo hrnček z nerezového materiálu je na to ako stvorený.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovný termo hrnček, nerezový, 380 ml

cestovni-termo-hrnek--nerezovy--380-ml-2Vyrážate na ďalekú cestu autom a potrebujete do seba dostať nejaký ten životabudič, ale nechce sa vám každú chvíľku zastavovať na pumpe? Kúpte si cestovný termo hrnček s originálnym dizajnom Cafe style. Termo hrnček oceníte aj ak máte radi studené nápoje a vonku je zrovna pekelné dusno a vy sa potrebuje schladiť. Vďaka svojej veľkosti je ideálny na cesty alebo napríklad aj na rannú kávu do práce.

Kvalitný materiál

Kvalitný materiál z nerezovej ocele udržuje vaše tekutiny horúce alebo studené po dlhú dobu. Teplý nápoj vám udrží až po dobu 6 hodín a studený až 24 hodín. Termo hrnček neobsahuje zložku BPA.

Otevárací systém

Cestovný termo hrnček sa otvára ľahko posuvným tlačidlom, ktorým potom termo hrnček neskôr zase zamknete. Vďaka tomu sa vám vyhnú všetky nehody v podobe poliatych nohavíc.

cestovni-termo-hrnek--nerezovy--380-ml-5

Šrobovateľné viečko

Cestovný termo hrnček disponuje odskrutkovateľným viečkom, vďaka čomu možno tekutinu dopĺňať bez problémov každú chvíľu.

cestovni-termo-hrnek--nerezovy--380-ml-3

Krásny darček

Už si neviete rady, akým darčekom obdarovať vašich blízkych? Kúpte im originálny cestovný termo hrnček, ktorý ocení nejeden kafeholik.

Veľkosť: 17,5 cm (výška) x 6,5 cm (šírka)

cestovni-termo-hrnek--nerezovy--380-ml-4

cestovni-termo-hrnek--nerezovy--380-ml-8

cestovni-termo-hrnek--nerezovy--380-ml-7

Dodatočné parametre

Kategória: Kempovanie a turistika
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk