B2B Vrecková reťazová píla, ručná, 65 cm

Novinka
Značka: B2B
€7,88 €6,57 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Praktická vrecková reťazová píla by nemala chýbať vo výbave žiadneho trempa alebo táborníka. S dĺžkou 65 cm vám vystačí na rezanie aj pevnejšieho dreva.

Detailné informácie

Podrobný popis

B2B Vrecková reťazová píla, ručná, 65 cm

Praktická vrecková píla by nemala chýbať vo výbave žiadneho trempa alebo táborníka. Vyrazte do lesa pripravení s reťazovou ručnou pílou, vďaka ktorej spracujete drevo presne podľa svojich predstáv.

Flexibilná a ľahká, ľahko sa prenáša

S ručnou reťazovou pílou a dvoma rukoväťami je možné ľahko rezať takmer akýkoľvek predmet. Pre plynulý rez je nutné držaním dvoch rukovätí a ťahom vpred a vzad vyvinúť primerané úsilie.

Praktické využitie

Možno použiť na rezanie dreva, plastu, gumy a mäkkých kovov. Vhodné pre lovcov, rybárov, prieskumníkov, núdzové alebo iné outdoorové aktivity.

Vrecková veľkosť pre cestovateľov

Vrecková reťazová píla je dôležitou súčasťou vybavenia na prežitie v prírode. Je v mikro rozmeroch, vďaka čomu šetrí miesto.

Čo je súčasťou vreckovej píly

Skladá sa z dvoch nylonových rukovätí a robustnej reťaze, ktorá sa dá ľahko nabrúsiť. Reťaz je dlhá 65 cm a je zložená zo snitovaných dielikov s 11 zubami. Píla je uložená v špeciálnom puzdre so zapínacou prackou a pútkom.

Obsah balenia:

  • vrecková reťazová píla
  • špeciálne puzdro

Technické špecifikácie:

  • Materiál: oceľ, plast, nylon
  • Farba reťaze: čierna
  • Dĺžka reťaze: 65 cm
  • Dĺžka rukovätí: 18 cm
  • Celková dĺžka: 103 cm
  • Rozmery puzdra: 12 x 12 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Núdzové situácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.141 kg

B2B Vrecková reťazová píla, ručná, 65 cm

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk