Food Termoska na jedlo / termobox, 2 vrstvy, 680 ml

Značka: Food
€19,90 €16,58 bez DPH
Skladom Na dotaz Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Táto termoska na jedlo s rukoväťou je ideálna voľba pre ľudí na cestách. Vákuovo izolovaný termobox na jedlo je vyrobený z nerezovej ocele, vďaka čomu je veľmi odolný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Food Termoska na jedlo / termobox, 2 vrstvy s nastaviteľným objemom, 680 ml

Spríjemnite si zážitok z jedla a vybavte sa na cesty termoskou na jedlo s objemom 680 ml. Táto termoska na jedlo sa sústredí na jedinú vec. Začať v teple, zostať v teple alebo začať v chlade a zostať v chlade. Skrátka a jednoducho, táto termoska na jedlo poskytuje rôzne možností izolácie. Termobox je totiž vákuovo izolovaná obedová krabička z nerezovej ocele, ktorá uchová vaše jedlo teplé alebo studené, podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si preto túto Food termosku na jedlo, ktorá urobí váš budúci obed ešte atraktívnejším a chutnejším.

Obsah balenia: termoska s dvojitým nastaviteľným objemom (lyžička nie je súčasťou balenia)

Termoska na jedlo je vyrobená z materiálu 304 z nerezovej ocele, udržuje jedlo čisté, čerstvé a bezpečné na konzumáciu. Zároveň do vášho jedla nebude lúhovať chemikálie, čo z neho robí bezpečnú nádobu aj pre deti a dojčatá. Tento termobox na jedlo je vhodný pre tých, ktorí sú príliš zaneprázdnení varením. Je vhodný pre domácnosť, kanceláriu, školu, pikniky a hlavne pre vaše výlety.

Vysoko kvalitný materiál pre potravinárske účely

Vylepšená izolovaná termoska na jedlo je vyrobená z potravinárskeho nerezového materiálu 304 z nerezovej ocele. Veko termoboxu je bez obsahu škodlivého BPA a môže byť používané aj ako servírovacia miska.

Dlhodobé udržiavanie jedla v teple i chlade

Termoska na obed udrží jedlo alebo tekutiny horúce alebo studené 4-6 hodín. Aj po 4-6 hodinách tak zostane jedlo teplé a čerstvé. TIP: Ak chcete zvýšiť účinnosť termosky, nalejte do nej ešte pred vložením potravín horúcu alebo studenú vodu, aby ste termobox predhriali alebo predchladili na dobu 5 až 10 minút.

 

Jednoduché použitie a kvalitné tesnenie

Unikátna odnímateľná silikónová rukoväť a izolovaný dizajn odolný proti úniku vám umožní prestať sa starať o netesnosti alebo problémy s prenášaním. Táto termoska na jedlo so širokým a objemným telom sa ľahko plní i čistí.

 

Ideálny tip na darček pre cestovateľov

Servírovacia termoska na jedlo udrží tekuté jedlo v lete studené a v zime teplé. Hodí sa do školy, kempu, k výletom, do kancelárie alebo len tak na von. Ide tak o skvelý darček pre mužov aj ženy.

 

Ako termosku na jedlo používať?

Pre teplé jedlo:

  • Nalejte šálku vriacej vody (100 °C) a potom predhrejte nádobu na jedlo na dobu 5-10 minút. Zvýšite tým účinnosť a dĺžku zahriatia.
  • Nalejte svoje jedlo do termosky, zatvorte veko a vychutnajte si jedlo kedykoľvek a kdekoľvek.

Pre studené jedlo:

  • Nalejte šálku studenej vody (nad 0 °C) a počkajte 5 až 10 minút, kým sa nádoba neochladí. Zvýšite tým účinnosť a dĺžku ochladenia.
  • Nalejte svoje jedlo do termosky, zatvorte veko a vychutnajte si jedlo kedykoľvek a kdekoľvek.

Upozornenie: Vnútorné veko má vyvážený tlakový výfukový ventil. Nebojte sa, že po dlhodobom zabalení horúceho jedla veko neotvoríte. Jednoducho stlačte výfukový ventil 1x - 2x a potom termobox na jedlo ľahko otvoríte.

Rozmer:

  • Základný objem 510 ml = 9,6 x 14,9 cm
  • S nadstaveným objemom 680 ml = 9,6 x 19,5 cm

Hmotnosť: 600 g

Dodatočné parametre

Kategória: Kempovanie a turistika
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk