Mini cestovný kávovar French Press, 350 ml

Neohodnotené
€24,30 €20,25 bez DPH
Objednané - Čaká na naskladnenie Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
- 4.4.2023 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Milujete kávu, ale nie len tak hocijakú? Vybavte sa na cesty ručným kávovarom a vychutnávajte si vašu obľúbenú kávu, ako by ste boli doma.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mini cestovný kávovar French Press, 350 ml

mini-cestovni-kavovar-french-press--350-ml-2

Ste kafoholici, radi cestujete, ale do príručnej batožiny sa vám nezmestí váš domáci kávovar? Už nemusíte zúfať a piť rôzne náhrady kávy na benzínkach alebo v drahých kaviarňach. Prispejte do svojej výbavy mini cestovným kávovarom French Press s objemom 350 ml a vychutnajte si svoju obľúbenú kávu kdekoľvek a kedykoľvek.

Káva z benzínovej pumpy je pre niektorých ľudí dostačujúca, ale čo tak si vychutnať čerstvú kávu na cestách z French Pressu? Tento mini cestovný French Press vám umožní vychutnať si silnú a lahodnú kávu, nech ste kdekoľvek. Metóda ponorenia tlakom vzduchu znižuje dobu filtrácie a vyhýba sa horkosti z dôvodu dlhšieho procesu varenia, ako je napríklad kvapkanie. Kvôli krátkej dobe varenia je hladina kyslosti oveľa nižšia ako u bežných káv.

Skladný a ľahký

Koniec trápenia a abstinencia po kofeíne. Majte vždy po ruke French Press, ktorý sa vám pohodlne vojde do príručnej batožiny alebo do kabelky. Vzhľadom k jeho ľahkej váhe si ho môžete s kľudom vziať do ruky a vyraziť do práce.

2v1

Vďaka veľmi premyslenému dizajnu tohto prenosného kávovaru či French Pressu môžete využiť spojenie kávovaru a poháru v jednom. Ušetríte tak veľa miesta v batohu.

mini-cestovni-kavovar-french-press--350-ml

Bezpečný proti rozliatiu

French Press disponuje bezpečným viečkom a vďaka tomu sa nemusíte báť, že by sa vám káva vyliala v batohu alebo kabelke. A to aj v prípade, že French Press obrátite hore nohami. Skrátka ideálny pomocník pri kempovaní, plavbe loďou a cestovaní. Prečo nemať kávu vždy po ruke aj na cestách autom.

mini-cestovni-kavovar-french-press--350-ml-3

French Press sa vyhýba horkosti

Metóda ponorenia tlakom vzduchu znižuje dobu filtrácie a vyhýba sa horkosti dlhšieho procesu varenia. Vzhľadom na krátku dobu varenia je hladina kyslosti oveľa nižšia. Nádrž automaticky uzamkne kávu a úplne izoluje kávovú usadeninu.

Jednoduché čistenie a použitie

Vzhľadom na to, že všetky časti handpressa sú odnímateľné, French Press sa veľmi jednoducho čistí. Svoje obľúbené espresso si môžete s týmto ručným kávovarom pripraviť za relatívne krátku dobu. Stačí vám k tomu horúca voda a mletá káva.

mini-cestovni-kavovar-french-press--350-ml-2

 

Kompatibilný so všetkými druhmi hrnčekov

Tento cestovný ručný kávovar je veľmi praktický, pretože z neho môžeme preliať kávu do akéhokoľvek hrnčeka. A vďaka tomu že French Press je zároveň fľaša, môžete v ňom bezpečne prenášať aj samotnú kávu.

mini-cestovni-kavovar-french-press--350-ml-cerveny

Ako ručný kávovar používať?

Krok 1: Kávu môžete mať kedykoľvek a kdekoľvek, ľahko a rýchlo. Nasypte kávu do spodnej časti kávovaru.

Krok 2: Kávu vo French Pressu zalejte horúcou vodou.

Krok 3: Pomaly zatlačte hornú časť smerom dolu. Uistite sa, že kávovar nemá nasadený kryt.

mini-cestovni-kavovar-french-press--350-ml-4

TIP: Do mini cestovného kávovaru (French Press) možno tiež použiť listový čaj. Ten vždy nechajte 3-5 minút lúhovať a potom zatlačte.

Špecifikácia

Váha: 286 g

Rozmery: 25,6 x 6,4 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Kempovanie a turistika
Záruka: 2 roky

Mini cestovní kávovar French Press, 350 ml

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk