Termoska s dvojitou vákuovou izoláciou, 500 ml

Neohodnotené
€20,80 –44 % €11,70 €9,75 bez DPH
Objednané - Čaká na naskladnenie Objednané - Čaká na naskladnenie Objednané - Čaká na naskladnenie Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Siahnite po kvalitnej termoske s dvojitou vákuovou izoláciou, ktorá udrží nápoj horúci až 12 hodín, zatiaľ čo studený až 24 hodín. Termoska, na ktorú sa oplatí staviť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Termoska s dvojitou vákuovou izoláciou, 500 ml

termoska-s-dvojitou-vakuovou-izolaci--500-ml-2

Keď už vyberáte termosku, pozerajte na kvalitu v spojení s dizajnom. Táto termoska disponuje dvojitou vákuovou izoláciou, ktorá robí priamo zázraky.

Dvojitá vákuová izolácia

Táto dizajnovo prepracovaná fľaša je vyrobená s dvojitou stenou, vďaka čomu je nápoj udržovaný horúci až 12 hodín, zatiaľ čo studený vám vydrží až 24 hodín. Funkcia dvojitej steny zároveň zabraňuje kondenzácii a popáleniu a rovnomerne udržuje teplotu vášho nápoja.

Prémiová nerezová oceľ

Táti fľaša na pitie, resp. termoska je vyrábaná z prvotriednej nerezovej ocele 18/8, preto neobsahuje BPA ani iné toxíny. Váš denný príjem vody tak bude rovnomerný a dokonale hygienický. Pretože nerezová oceľ je materiálom, ktorý odpudzuje plesne a nezachováva nepríjemnú chuť predchádzajúceho obsahu fľaše.

 

termoska-s-dvojitou-vakuovou-izolaci--500-ml-7

Nepriepustná a odolná

Táto termoska bola vyrobená s maximálne odolným tesnením, vďaka čomu je úplne nepriepustná. Bude tak vždy v bezpečí nielen v batohu, ale aj plážovej taške, v rukách detí alebo v kancelárii. Skrátka je táto fľaša ideálny pomocník, keď potrebujete vodu vo fitness centre, v práci, škole alebo na prechádzke.

termoska-s-dvojitou-vakuovou-izolaci--500-ml-5

Atraktívny a príjemný vzhľad

Táto termoska má veľmi štíhly a elegantný vzhľad. Navrhnutý s jemnými a tlmenými sofistikovanými vzormi. Fľaša rozjasní vaše prechádzky alebo cvičenie.

termoska-s-dvojitou-vakuovou-izolaci--500-ml-6

Špeciálne navrhnutý náustok

Fľaša disponuje prispôsobeným náustkom, vďaka ktorému sa vám bude z fľaše piť veľmi príjemne bez ohrozenia, že by ste sa porezali.

Až 24 hodín

Vnútorné aj vonkajšie steny termosky sú vyrobené z nerezovej ocele. Táto termo technológia tak bráni vstupu i výstupu tepla z termosky za pomoci tepelného žiarenia. Vaše teplé nápoje tak udrží teplé až 12 hodín, zatiaľ čo studené až 24 hodín. Tepelne izolované je aj veko, čo vedie k ešte vyššej izolácii.

Rozmer: 26,5 x 7 cm 

termoska-s-dvojitou-vakuovou-izolaci--500-ml-4

termoska-s-dvojitou-vakuovou-izolaci--500-ml-modra-2

termoska-s-dvojitou-vakuovou-izolaci--500-ml-3

termoska-s-dvojitou-vakuovou-izolaci--500-ml-stribrna-3

termoska-s-dvojitou-vakuovou-izolaci--500-ml-stribrna-2

termoska-s-dvojitou-vakuovou-izolaci--500-ml-stribrna

Dodatočné parametre

Kategória: Kempovanie a turistika
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk