Vreckový nôž (švajčiarsky dizajn)

BLACK FRIDAY
Neohodnotené
€5,90 od €5,90 - –17 % až –17 %
svycarsky nuz 9v1
€5,90 od €5,90 - –17 % až –17 % €6,90 €4,90 od €4,90 €5,80 bez DPH €4,10 bez DPH od €4,10 bez DPH
Objednané - Čaká na naskladnenie Objednané - Čaká na naskladnenie Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
9.12.2022 9.12.2022 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Tento viacúčelový vreckový nôž je pohodlnej ručnej veľkosti, kompaktný a ľahký. Využiť môžete obsiahlejší variant so 7 druhmi náradia - nožom, nožnicami, otváračom na konzervy, skrutkovačom, pilníkom, či čističom nechtov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vreckový nôž (švajčiarsky dizajn)

kapesni-nuz--svycarsky-design-2Pokiaľ chcete vyraziť na výlet, určite budete chcieť pri sebe mať správne nástroje. Tento vreckový nôž skrátka patrí do vašej výbavy. Elegantný multifunkčný parťák je inšpirovaný klasickým nožom vojaka, obsahuje všetky dôležité a funkčné nástroje ako nôž, otvárač na konzervy, otvárač fliaš, otvárač na víno, skrutkovač, nožnice, pilník.

Ľahko sa prenáša

Tento vreckový nôž so švajčiarskym dizajnom by mal byť nevyhnutnou súčasťou vášho každodenného života na kempovanie, lov a rybolov, outdoorové a kutilské aktivity, prežitie, či iné mimoriadne udalosti. Tento multifunkčný skladací vreckový nôž sa môže zároveň stať dokonalým darčekom pre mužov alebo ženy.

Praktické využitie

Vreckový nôž je kompaktný, vrtký a pripravený čeliť akémukoľvek dobrodružstvu napriamo. Naša rada vreckových nožov je ikonou užitočného a inteligentného dizajnu.

Odolná konštrukcia

Konštrukcia z hliníka ponúka vreckovému nožíku štíhlejší profil a je zároveň extrémne odolný.

kapesni-nuz--svycarsky-design-5

Kompaktná veľkosť

Vezmite si tento nôž so sebou na svoje každodenné dobrodružstvo bez toho, aby ste museli obetovať priestor. Je to skvelý darček pre každú príležitosť alebo ešte lepšie tip na vianočný darček.

kapesni-nuz--svycarsky-design-3

Vreckový nožík vhodný pre všetky úlohy

Tento vreckový nožík je srdcom všetkých nástrojov pre prežitie. Jeho multifunkčnosť využijete v každej situácii. Tak napríklad nôž, skrutkovač a otvárač na konzervy využijete pri každom táboráku v kempe. Naopak nožnice, pilník, otvárač na víno alebo fľašu využijete pokojne aj doma.

Špecifikácia

Veľkosť vreckového noža: 9,7 x 2,6 x 1,3 cm

Hmotnosť: 80 g

Variant 1 - Funkcia vreckového noža 5v1: nôž, otvárač na konzervy, otvárač fliaš, otvárač na víno, skrutkovač

kapesni-nuz--svycarsky-design-6

Variant 2 - Funkcia vreckového noža 7v1: nôž, otvárač na konzervy, otvárač fliaš, otvárač na víno, skrutkovač, nožnice, pilník

kapesni-nuz--svycarsky-design-2

 

Kľúčové vlastnosti

Veľká čepeľ noža

Táto odolná, presne vybrúsená hrana noža umožňuje čisté a presné rezy s odolnosťou proti korózii. Buďte pripravení na čokoľvek: nakrájajte si jedlo, vykuchajte rybu alebo orežte kúsok dreva.

Skrutkovač

Všestranný skrutkovač, ktorý má všetko, čo profesionálne multifunkčné nože potrebujú. Je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym potrebám, ako sú domáce spotrebiče, nábytok, automobilový priemysel a každodenné potreby.

Nožnice

Prevádzajte tvrdé rezy so silou a kontrolou. Tieto nožnice sú vždy po ruke a možno ich použiť na strihanie listov, strihanie štítkov, kupónov alebo iných mäkkých materiálov.

Otvárač na fľaše

Týmto doplnkom vreckového noža môžete otvoriť víno, pivo, nealkoholické nápoje, sódu, coca colu a ďalšie. Nástroj, ktorý je skvelý pre profesionálnych barmanov alebo na domáce použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Kempovanie a turistika
Záruka: 2 roky
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk